
,,Nagyon nehezen dolgozzuk fel” – Fájdalmas veszteség érte Osvárt Andreát
A TV2 népszerű napi sorozatában a Virág-Tamás-Raja szerelmi háromszög mellett fontos szerepet kap egy gyilkosság körüli nyomozás. Bár Nina halálát egy fatális baleset okozta, ezt Trixi (Lékai-Kiss Ramóna) idézte elő, aki retteg a felelősségre vonástól, így cinkostársaival egy szőnyegbe csavarják és folyóba dobják a holttestet.

Raja és Virág eljegyzési partijának napján azonban a testet partra sodorja a víz, megannyi kérdést felvetve. Orsi, Nina húga (Tóth Andi) azért érkezett Farkasligetre, hogy kiderítse, mi történt a nővérével.
A történtek után biztos benne, hogy a kómában fekvő Márkó (Kenéz Ágoston) tette el láb alól a testvérét és nagyon nehezen tartja kordában bosszúvágyát.

Tamással és Virággal hazautazik Erdélybe, hogy végtisztességet vegyen a testvérétől. A szertartáson egy acapella dallal búcsúzik.
Ez a dal pedig nem más, mint a Konyha együttes Földrevaló című szerzeménye (Szerzők: Szepesi Mátyás, Badics Márk, Haller Dániel), amit a tragikusan fiatalon elhunyt Fábián Juli emlékére készített dokumentumfilmhez írtak.
A sorozat alkotói megkeresték a szerzőket, akik örömmel segítettek, sőt kifejezetten örültek, hogy a Hazatalálsz által esetleg olyan emberekhez is eljuthat ez a dal, akik nem ismerték Juli munkásságát. Tóth Andi különleges előadásában tehát egy igazán megható jelenetet láthatnak majd péntek este a Hazatalálsz nézői.

,,Nagyon nehezen dolgozzuk fel” – Fájdalmas veszteség érte Osvárt Andreát

Ekkor lép ki a karanténból az alföldi tigriskölyök

Erre Király Linda sem számított: „Soha nem vártam, hogy így változtat meg”

Berobbantotta a szilvesztert Jennifer Lopez

Nem csak beszélt róla, betartotta az újévi fogadalmát Aurelio

Falatnyi bikiniben Barta Sylvia, a hóban köszöntötte az új évet

Belépett az új évbe Tóth Gabi – de másként, mint eddig

Különleges módon búcsúztatta az óévet Szandi

Adunk pár tippet a másnaposság ellen: kevésbé ismert, de működő házipraktikák

Kiderült, mikor érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része

Fényűző fotókon Bódi Gusztiék Aranylakodalma

Valami készül? Curtis sokatmondó üzenettel búcsúzott