Szabó Ádám és kedvese, Farkas Jennifer novemberben vállalták fel a kapcsolatukat a nyilvánosság előtt, decemberben pedig a harmónikás már meg is kérte választottja kezét.
A fiatalok akkor kaptak hideget-meleget az internet népétől, ám újabban közös projektjük miatt érkeznek hozzájuk bántó kommentek, kéretlen hangvételű üzenetek.
Nemrégiben ugyanis kiderült, hogy Jennifer olyannyira nem tudja magában tartani kedvese iránt érzett szerelmét, hogy énekesi babérokra tört.
A csinos tehetség szinte azonnal ráérzett a szakma csínjára-bínjára, már számtalan dal feldolgozásával rukkoltak elő párjával. A végeredményt eddig mindig a vőlegény közösségi oldalán lehetett meghallgatni, ám úgy tűnik mostantól koncerteken is találkozhatnak velük a rajongók.
A fiatalok ugyanis első nagyszínpados fellépésüket tudhatják maguk mögött, ahol már nem Szabó Ádám neve alatt, hanem közös formációként mutatkozhattak be.
A jegyesek ezt óriási lehetőségként élték meg, élményeikről a vőlegény számolt be szombaton Instagram-oldalán.