
„Van egy idióta, aki láncra akar verni” – Kármen könnyek közt omlott össze a Házasság első látásra új évadában
Súlyos autóbalesetet szenvedett Sebestyén Katja – tudatta követőivel kedden a közösségi oldalán.
A terhes énekesnő Debrecenben volt kardiológiai vizsgálaton, ugyanis az utóbbi időben „rendetlenkedni” kezdett a szíve, hazafelé azonban megtörtént a baj. Már majdnem otthon volt, amikor kocsijával az árokba csapódott, a Suzuki pedig kétszer átfordult a tengelye körül.
Egy mentő-, két tűzoltó- és négy rendőrautó érkezett a helyszínre, miután egy másik sofőr segítséget hívott. Katját ki kellett vágniuk a roncsból a szakembereknek, de a csodával határos módon sem neki, sem születendő babájának nem esett baja. 
Újjászülettem!
– jelentette ki a Sztárban Sztár leszek! felfedezettje, aki hozzátette, még mindig fáj a tüdeje és a válla, ahol be volt kötve, de éppen a biztonsági övnek köszönheti, hogy nem szenvedett komoly sérüléseket.
Sebestyén Katja felhívta a figyelmet egy nagyon furcsa jelre: a kardiológián és a sürgősségin egyaránt a 9199-es sorszámot kapta. Elmondása szerint elmélyült kicsit a számmisztikában, és rájött, ez egy angyali szám, amely új életet, új lehetőséget jelent.

„Van egy idióta, aki láncra akar verni” – Kármen könnyek közt omlott össze a Házasság első látásra új évadában

„Nem hiába vagyok közel negyvenévesen egyedül” – Singh Viki fájdalmas vallomást tett a múltjáról

Újabb botrány T. Danny körül, több eljárás is folyamatban van ellene

Dráma a Házasság első látásra adásaiban, kitálalt Peti

Nótár Mary megtette, amit eddig soha

Három év után újra együtt: Megmentőivel találkozott a kútba esett kisfiú

Tóth Gabi megtörte a csendet, nem rejtette véka alá a véleményét

Megindító találkozás: Véget ért egy 5 éve tartó keresés

Drámai pillanat a Megasztár stúdiójában, felállt a közönség

I. világháborús katonák üzenetét találták meg egy sodródó palackpostában

Heidi Klum ismét kimaxolta a Halloweent, őrületes jelmezbe bújt

Az ágyból posztolt Curtis és felesége, társaságuk akadt - Fotó


