„Segítség! Megfulladok!” - Folyóba zuhant Gáspár Győző

A showman eszméletlen küzdelmet folytatott a természeti elemekkel.

Nyomozásba kezdett felesége után Gáspár Győző, a kémkedés azonban csúnya véget ért. A Gáspárék szerda esti adásában a nógrádi celeb Zoli oldalán indult kideríteni, hová tart Bea asszony Edinával.

Amikor meglátták, hogy a barátnők hajóba ültek egy férfivel, Győzőék nem hagyták annyiban a dolgot, és egy csónakkal követni kezdték őket. Amikor aztán a showman át akart ugrani az egyik lélekvesztőből a másik fedélzetére, valóságos drámának lehettek szemtanúi, akik a környéken jártak.


Gáspár Győző nem tudta leküzdeni a körülbelül egyméteres távolságot, és deréktól lefelé a vízbe zuhant.

Segítség! Megfulladok!

– kiabált a folyóban kapálózva, noha mentőmellényt is viselt. Végül Edina sietett a segítségére, ami élete egyik legszürreálisabb élményét eredményezte.

2024. december 13. 09:53
A szerdán eltűnt két hetes csecsemőt holtan találták meg Nagydorog határában.
Az augusztus 20-ai fővárosi rendezvényeken a mentők 160 embernek nyújtottak segítséget az esti órákig - tájékoztatta...
Szolgálatot teljesítő készenléti rendőrök és három helyi összefogásának, valamint a gyors újraélesztésnek köszönhető...
Hétfői hazatérése után exkluzív interjút adott a TV2-nek Kapu Tibor. Az ország második kutató űrhajósa megdöbbentő ő...
Orbán Viktor miniszterelnök a Harcosok Klubjában pénteken közzétett bejegyzésében értékelte az augusztus 20-ai állam...
Elfogták azt a férfit, aki életveszélyes sérüléseket okozott egy idős férfinak Kőbányán az Üllői úti felüljáró közel...
A Tisza párt elnöke Balatonfenyvesen arról beszélt, hogy szerinte 30-40 százalékos a visszaesés a Balaton körüli ven...
Újabb ukrán támadás. Néhány nap alatt a harmadik. A szállítás leállt – írta közösségi oldalán a Fidesz-KDNP kommunik...