"Sajnálom Mary, sajnálom, tényleg" - könnyekben tört ki Aurelio

Teljesen összetört a versenyző a Nagy Duett színpadán.

A vasárnapi Nagy Duett műsorában egy igazán ismert slágerrel készült Nótár Mary és mentoráltja, Aurelio, ugyanis Zámbó Jimmy- Még nem veszíthetek című slágerét adták elő.

A páros nagyon sokat készült, ám Aurelio nem tudta azt a szintet hozni amit szertetett volna, ezért a produkció végén könnyekben tört ki.

Claudia, a Nagy Duett egyik műsorvezetője, próbálta nyugtatni a versenyzőt.

Van olyan, ez a black out, ezt úgy hívják, elmegy egyszerűen a dolog... van, hogy az embernek egyszerre csak lemegy, és mindent elfejelt abban a pillanatban..

A versenyző nagyon el volt kenődve, és nyilvánosan bocsánatot kért mentorától.

Pedig tényleg tudtam… sajnálom Mary, sajnálom, tényleg…

- zokogott Aurelio.


Hajós András zsűritag próbálta feldobni a hangulatot, és dicsérte a versenyzőt.

Aurelio, ez egy játék, ebben most hibáztál. Majd a szünetben beszélgessünk arról, mi fontos és mi nem..

- mondta Hajós András.

Bár az adás végén veszélyzónába kerültek a Radics Gigi - Visváder Tamás párossal együtt, a nézők mégis őket juttatta tovább, amit Aurelio egy nagy bukfenccel ünnepelt.

2025. május 05. 10:45
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
A miniszterelnök szerint senki sem tudja, hogy a felfegyverzett Ukrajna erejét mire fogják majd felhasználni a közel...
A magyar kormány számításai szerint a következő hétéves uniós költségvetési keretből 366 milliárd eurót kap Ukrajna,...
Lakástűzhöz riasztották a tűzoltókat Mezőtúron, az épületben egy embert találtak, aki füstmérgezésben meghalt - közö...
Azért kellett 2022-ben ukrán kukoricát Magyarországra hozni, mert jobb minőségű volt, mint a szemétté fertőzött magy...