Rémálommá vált Köllő Babették nyaralása, eszméletlenül találtak rá a műsorvezetőre

Köllő Babett a hétfői Mokkában mesélt borzalmas élményeiről.

Köllő Babették baráti társasággal utaztak szilveszterezni Balira. Vissaztérő helyszín ez az életükben, hiszen már férjével a nászútjuk is ide vezetett, de most lányuknak, Millának is meg szerették volna mutatni a hely szépségét.

Tudvalevő, hogy az ehhez hasonló távol-keleti országokban olyan betegségekkel találkozik az ember, amelyekkel itthon, a hétköznapokban nem.

Hiábavaló volt minden a körültekintés, minden óvatosság, nem úsztak meg egy csúnya fertőzést. A 30 fős társaság 28 tagját valamilyen formában érintett nyavalya, holott nem csak egy hotelben laktak, nem csak egy helyen ettek, de még fogat is csak ásványvízzel mostak.

Ahogy az ilyenkor lenni szokott, az internet népe azonnal megfejtette, mi volt a probléma, mondván fel kellett volna venni az oltásokat. Babett elmondása szerint ezt meg is tették, a bélbaktériumokra azonban igazából nincs oltás.


Babett egyszer el is ájult a mosdóból kifelé jövet, eszméletlenül találtak rá a fürdőben, és nem is emlékszik sokra a történtekből. Ezt követően az egész nyaralás az infúzió és a gyógyszerek jegyében telt, végül egy nap azért jutott a kirándulásra is.

„Nem ez volt életünk nyaralása, viszont az biztos, hogy életünk végéig fogunk rá emlékezni” – összegezte.

A nyaralásokat egyébként rendszeresen férje, András szervezi, ugyanis Babett munkamániásnak tartja magát, ezért önszántából nem tudna kiszakadni csak úgy két hétre a hétköznapokból.

Az évek alatt azonban határozott fejlődés megfigyelhető nála, ugyanis már egyre inkább el tudja engedni az otthoni dolgokat pihenés közben, sőt, most már egyedül ő nem visz telefont a tengerpartra a családból.

2023. január 16. 10:15
A szerdán eltűnt két hetes csecsemőt holtan találták meg Nagydorog határában.
Az augusztus 20-ai fővárosi rendezvényeken a mentők 160 embernek nyújtottak segítséget az esti órákig - tájékoztatta...
Szolgálatot teljesítő készenléti rendőrök és három helyi összefogásának, valamint a gyors újraélesztésnek köszönhető...
Az esküvője előtt éppen öt nappal lett rosszul a koktélkirály, Lajsz András. Szépen lassan hatalmasodott el rajta eg...
family
CSECSEMŐGYILKOSSÁG - Megöltek egy kéthetes újszülöttet Nagydorogon. Az anyja azt állította, hogy valaki elrabolta tő...
Korábban már gyermekpornográfia miatt elítélték.
Hétfőn még a stúdióban olvasta fel a legfrissebb híreket, szerdán pedig már a Balaton legnagyobb fesztiváljának szín...
family
Alig vártuk ezt a napot. Hétfői hazatérése után exkluzív interjút adott Kapu Tibor. Az ország második kutató űrhajós...
family