
A tavaszi égbolt egyik legszebb jelensége érkezik, a látványos együttállás két estén át lesz megfigyelhető
A színművésznő a kedd reggeli Mokkában engedett betekintést varázslatos kertjébe, ahol nem csupán a szezonális gyümölcsök, de a vasárnapi húsleveshez elengedhetetlen zöldségek is fellelhetők.
A betakarított terményeket azonban nem osztja meg senkivel, maga fogyaszt el mindent. A szőlő ugyan savanyúra érett idén, ám az operetténekes szerint mustnak még jó lehet.
Hederman Stella, a műsor riportere ennek ellenére megkóstolt egy szemet, közben pedig unokájáról kérdezte a Kossuth- és Jászai Mari-díjas nagymamát, aki nagy büszkeséggel áradozott a már 5 hónapos kisfiúról.
A rendkívül tehetséges és humoros színésznő nem unatkozik. Ha éppen nem unokájával tölti az időt, vagy nem a „mindentermő” kertjében munkálkodik, akkor az Operettszínházban, vagy vidéki előadásokon nyűgözi le a nézőközönséget.
Ezt azonban egy percig sem bánja, a közönség szeretete és energiája élteti és tartja fiatalon.

A tavaszi égbolt egyik legszebb jelensége érkezik, a látványos együttállás két estén át lesz megfigyelhető

Egy apró éjszakai szokás többet árthat, mint hisszük

Eljött a búcsú ideje: Elhagyja a fővárost Pablo

Súlyos büntetés várhat a Rihanna elleni támadás gyanúsítottjára

„Törölték a járatomat” – Balin ragadt Kárpáti Rebeka

Kiss Kriszta megmutatta, mivel bűvölte el Stohl Andrást

Évről évre ugyanaz a furcsa érzés – de mi történik velünk tavasszal?

Színfalak mögött: Az Exatlon legnagyobb titkai - videóval

Leslie Mandoki a Bayern himnuszáról: „Mire hazaértem a stúdióba, már kész volt a nóta”

Megrendítő üzenetet tett közzé Galla Miklós családja

A showbusiness dinasztia: Leslie Mandoki lánya letarolta a német nézettségi listákat

Tovább tart a varázslat: június végéig látogatható a Harry Potter-kiállítás Szentendrén