
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Múltját dolgozta fel a Bánj velem szépen című dalában Király Linda. Az énekesnő maga is részese volt egy bántalmazó kapcsolatnak, ám úgy véli, az emberek közben észre sem veszik, miben élnek, csak utólag tudatosul bennük.
Már azt sem tudtam, ki vagyok
– magyarázta a szerdai Mokkában. Szerinte, ha szeretünk valakit, mindig kifogásokat keresünk a rossz tetteire, és letagadjuk a nyilvánvalót is.
Számára is rengeteg időbe telt, hogy helyre tegye magában a történteket, az új számban pedig próbált nagyon őszintén megnyilvánulni.
Az énekesnő szerint azonban a dal mondanivalója ennél sokkal összetettebb, hiszen nemcsak volt párjától, hanem a közönségtől is sok bántalmazást elszenvedett, meglátása szerint az emberek képtelenek észrevenni, mire lehet képes akár egy szó, ha rosszkor, rossz helyre talál.
Király Linda reméli, sikerült olyan szöveget megalkotni, amely mások számára is gyógyító hatású lesz, számára felért egy terápiával, míg írták.
A felgyülemlett keserűséget hamarosan ki is táncolhatja magából, hiszen a Dancing with the Stars következő évadának versenyzője lesz.
Azért vállaltam el, hogy magamnak egy picit bizonyítsam azt, hogy igen is tudom szeretni azt a testet, amiben éppen vagyok
– mondta, és szeretné bátorítani a hasonló alkatú nőket, a végre pedig talán még táncolni is megtanul.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát