
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Hálás vagyok a sorsnak, hogy mi találkoztunk és büszke vagyok arra, hogy igent mondott
– kezdte Peter Srámek.
Bár úgy hangzik, de nem arról van szó. Mielőtt valaki félreértené, Peter Srámek nem kérte meg Nótár Mary kezét, bármilyen szaftos sztori is lenne.
Mindössze az történt, hogy a két kiváló énekes, most először a karrierjük során egy közös projekten dolgoznak.
Igaz, ami igaz, az új dal tényleg a szerelemről szól, de a duót nem a forró érzelmek, hanem inkább a kíváncsiság hozta össze a lírai duettet.
Kíváncsiak voltunk arra, hogy vajon ketten együtt hogy tudunk dolgozni. Mennyire passzol a hangunk egymáshoz, meg igazából közelebbről megismertük egymást hiszen az évek elteltével egyre több rendezvényen találkoztunk aztán ez többször is feljött
– árulta el Nótár Mary.
Annak ellenére, hogy Mary és Srámek csak barátok, láthatóan jól működik köztük a kémia, így a szerelem hiánya semmit nem vesz el az előadás hitelességéből.
Az új, közös dalt mindössze néhány órával ezelőtt ismerhették meg a zenészek rajongói, de máris érkeznek a pozitív visszajelzések.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát