
Férjhez ment a Szex és New York sztárja
A kezdeményezés részleteiről Gáncs Kristóf, az Ökomenikus Segélyszervezet kommunikációs igazgatója mesélt a péntek reggeli Mokkában.
Pachmann Péter a beszélgetés elején köszönetet mondott a szervezett odaadó munkájáért, azonban Kristóf úgy vélte, közös az érdem, ami a Tények Plusz riportereit is megilleti, hiszen mélységekbe menően mutatták be az esélyteremtés fontosságát.
A legnagyobb köszönet azonban az adományozóknak jár, ugyanis több mint 9 millió forint gyűlt össze a TV2 nézőinek segítségével. Ebből az összegből az egész évben működő programok mellett napközis és bentlakásos gyermektáborokat tud megvalósítani a mintegy 400 emberből álló közösség.
A kommunikációs igazgató arról is beszámolt, hogy nem kevesebb, mint 3 ezer gyereket támogatnak folyamatosan különböző foglalkozásokkal, amelyeket évről évre igyekeznek színesíteni. Kiemelte azt a lehetőséget is, amikor a hátrányos helyzetű gyermekek meglátogathatták a csatorna székházát.
Nagy örömmel töltötte el a szervezetet, hogy a háború ellenére is maradt még adakozókedv a magyar emberekben és segítették hazánk rászoruló gyermekein.

Férjhez ment a Szex és New York sztárja

Veréb Tamás beadta a derekát, nem tudott ellenállni felesége kérésének

Meglepő sz*xkérdések taroltak a neten 2025-ben

Könnyeket csalt a férje szemébe Katona Szandra

Kiderült, mi lett Fejes Tamás jótékonysági licitjével

A vasárnapi döntőben jön az év televíziós bejelentése

Freddie elmesélte, új ünnepi hagyományai vannak

Jótékonysági akciót indított Bedros J. Róbert

Kiderült, mikor búcsúztatják Kálloy Molnár Pétert

Elhunyt Kiss Gábor - Megrendítő veszteség érte a villányi borvidéket

Rendkívüli műsorváltozás a TV 2-n, így tiszteleg a csatorna

Mit üzen ezzel a sejtelmes képpel Mikes Anna? - Egyre nagyobb a találgatás