Ördög Nóra: Minden kiejtett betűnek súlya van - visszatér a nagy sikerű műsor

A műsorvezető a hétfői Mokkában árulta el, mitől lesz érdekes a Vigyázat, gyerekkel vagyok! harmadik évada.

Több mint öt év után tér vissza a Vigyázat, gyerekkel vagyok! a TV2 képernyőjére. A korábbi szériákban Ördög Nóra gyerekei is részt vettek a műsorban, a műsorvezető pedig nagyon meglepődött, milyen szinten tudnak együttműködni a kicsit a stáb minden tagjával.

A tapasztalat egyébként az, hogy inkább a gyerekek szeretnének szerepelni a műsorban, és viszik magukkal szüleiket.

Minden szülő óriási félelme, hogy a gyerekben megragad valami teljesen apró, jelentéktelen dolog, azt pedig ország-világ előtt felnagyítva előadja.

Az idei évadban a típusproblémák is megfigyelhetően, vagyis olyan otthoni kellemetlenségek, amelyek szinte minden családnál megjelennek. Ilyenek például, hogy mennyit dolgoznak a szülők, mennyit telefonoznak, de például – talán meglepő módon – az anyák önmagukkal szembeni elégedetlensége is.


„Minden egyes betű, amit kiejtesz a szádon, annak súlya van” – vonta le a tanulságot Ördög Nóra.

Nincs hiány azonban a megható, érzelmes pillanatokból sem, ugyanis a műsornak van egy vallomásokról szóló rovata is, amiben szívet melengető mondatok is gyakran elhangzanak, mikor például egy gyerek elmondja, miért szereti a szüleit.

„Nagyon sokat segít az, hogy én is anyukaként ülök ott” – tett hozzá Ördög Nóra, aki nem tudja, hogy tudta volna vezetni ezt a műsort, ha ő maga nem szülő. Így azonban könnyen szót tud érteni a gyerekekkel, és tudja azt is, melyik korosztállyal hogy kell bánni.

Hétfő este 21:15-kor a Szerencsekerék után Vigyázat, gyerekkel vagyok! a TV2-n. 

2023. január 02. 10:39
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Heves indulatokat váltott ki Magyarországon az Erste Bank új reklámfilmje. A mesterséges intelligencia segítségével ...
A sztárok egy teljesen új oldalukat mutatják meg. További részletek a Tények Pluszban 18.45-kor a TV2-n!
family
Ugyanannyi napot kell ülnie, ahány napra eltűnt.
Egy busz és egy autó ütközött össze, a balesetben minden utas megsérült, köztük egy gyermek is. További részletek a ...
Az elütött férfi métereket repült a levegőben, mielőtt földet ért: videón a sokkoló baleset. További részletek a Tén...