
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Ahogy arról korábban beszámoltunk, A Kísértés második részében kigyulladt a lányok villájában a piros lámpa, ami azt jelenti, hogy egyiküket megcsalták. Később kiderült, hogy Linda párja, Gergő volt hűtlen, aki Cynthiával melegedett össze.
Linda a felvételeket látva azonnal elhatározta, hogy véget vet kapcsolatuknak és nyit a többi srác felé, így alakult ki egy „szerelmi háromszög” Linda, Jeremy és Kristóf között.
A keddi adásban ugyanis a megcsalt lány elárulta, hogy már az első pillanat óta tetszik neki Jeremy, ezért megtette felé az első lépést. Ezt azonban Kristóf nem nézte jó szemmel, ami hatalmas veszekedéshez vezetett.
Te oda menjél beszélgetni, ne ide!
– szúrt oda indulatosan Kristóf a lánynak és bevallotta, nagyon megalázva érzi magát.
A Dávidnak azt mondtad, hogy Jeremyt ma hazaviszed és, hogy vele akarod tölteni az éjszakát
– folytatta Kristóf, Linda ezen viszont teljesen kiakadt és cáfolta az egészet.
Elmondtam tisztán és akkor felbujtanak ezek a *** és nekik hiszel?!
– kelt ki magából a lány, majd puszta kézzel szilánkokra tört egy poharat.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát