Órákon keresztül szenvedtek a Farm VIP versenyzői, óriási zokogásban törtek ki

Fájdalmuk kiült az arcukra.

A Farm VIP negyedik évadának kedd esti adásában ember feletti küzdelemnek lehettek szemtanúi a nézők, ugyanis a Sárga és a Piros csapat tagjai egy erőnléti feladatban csaptak össze egymással.

Párokban kellett dolgozniuk, széken ülve, egy nagyobb, fából készült kockát kellett a lábukkal megtartaniuk.

Míg a legtöbben a feladat elején vagy közepén kiestek játékból, addig a végén a Sárgák közül Zsuzska és Daniella, a Pirosak közül pedig Laura és Edina mérkőztek meg egymással.

Zámbó Krisztián párja azonban fészkelődni kezdett, aminek köszönhetően elveszítette egyensúlyérzékét, így leejtették a kockát.

Nem is csoda, hiszen a lányok ekkor már több mint két órája tartották megfeszített pózban a lábukat.

Laura és Edina a fájdalomtól már óriási zokogásban törtek ki, könnyeiket már csak az fokozta, hogy végül megnyerték a játékot, ezzel előnyhöz juttatták csapatukat.

2023. december 06. 09:14
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
Azt állítja egy ismeretlen férfi, hogy Laár András zenész több tízezer forinttal tartozik neki. Egy ilyen állításhoz...
family
KEGYETLEN - Baltával, vascsővel és karddal is bántalmazta a feleségét egy férfi Mezőkövesden, napokig verte féltéken...
Alig ment haza Gabi Spanic, már úton van Budapestre a Hegyi doktor! Nem gyógyítani jön, hanem azért, hogy ítélkezzen...
family