
Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere
Rettenetesen indult 2024 Molnár Anikónak: előbb a nátha nehezítette az életét, majd egy orvosi vizsgálat során kiderült, hogy három gerincsérve van, ami borzalmas fájdalmakkal jár. Az egykori Nagy Ő úgy érzi, most már talán kezd kilábalni a válságos időszakból, és egy teljes életmódváltást tűzött ki célul maga elé.
A pénteki Mokkában bevallotta, 12 éve nem sportol, és szerinte ez járult hozzá nagyban az inzulinrezisztenciájához, illetve a plusz kilók felszökéséhez.
Az erotikus modell a magánéletéről is szót ejtett, ám tartja magát a sűrűn ismételgettet mondatához, hogy csak akkor beszél férfiakról, ha majd gyűrű lesz az ujján, hiszen addig komolytalan beszámolni bárkiről is.
Molnár Anikó öt év szinglilét után már nagyon vágyik egy társra, ugyanakkor jelenlegi munkáját nem szeretné feladni.
Nincs az a férfi, aki miatt erről lemondanék
– mondta, és még akkor is kitart emellett, ha tudja, hogy így jóval bonyolultabb az ismerkedés.
Elárulta, nem hisz abban, hogy az ellentétet vonzzák egymást, úgy véli, az állandó kompromisszumok csak megkeserítenek egy kapcsolatot, éppen ezért ő egy olyan férfiről álmodik, aki hasonló, mint ő, és nem szeretné megváltoztatni. Kifejtette, már negyven felett nem a családalapítás, hanem az élmények gyűjtése a célja.

Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere

Új lakó hódít Nyíregyházán: megszületett a park legifjabb sztárja - videóval

Vége az online névtelenségnek? Az AI már az álnév mögé is belát

Tudományos áttörés: kiderült, miért gyötri tovább a fájdalom a nőket

Gyakran elkalandozik a figyelme? Különös dolog állhat a háttérben

Sokan elkövetik ezt a hibát este, pedig jobb elkerülni

A Házasság első látásra sztárjai nem finomkodnak a Séfek Séfében

A Közel-Kelet titka nem csak az olaj? Megszólalt a legendás magyar geológus

Kulisszatitkok a Nagy Duettből: Tilla megmutatta, mi történik a reklámszünetben

Magyar milliomos lakása mellé csapódott rakéta Dubajban

Végre kiderül mikor kezdődik az Exatlon Hungary – már csak két nap a dátumig

Leslie Mandoki: Jubileumi szimfóniától a stadionhimnuszokig