Különleges régiséggel érkezett a Kincsvadászok keddi adásába Kolozs, aki rengeteget dolgozott azon, hogy a 19. századi darab új életre keljen.
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Beadta a derekát.
Különleges régiséggel érkezett a Kincsvadászok keddi adásába Kolozs, aki rengeteget dolgozott azon, hogy a 19. századi darab új életre keljen.
Nekem a becsértéke 120 és 150 ezer forint között van… viszont van egy jó, nagyon jó hírem, bent azért az 5 licitáló közül konkrétan van, aki néprajzzal is foglalkozik
– utalt Nagyházi Lőrincre Megyesi Balázs.
Az eladó azonban abban bízott, hogy a műkereskedők többre értékelik majd a faddi padot, ő ugyanis 300 ezer forintért szeretett volna megválni tőle.
Tényleg nagyon szépen kidogozott darab
– vette szemügyre Lőrinc a használati tárgyat, aki végül meg is nyerte a licitet és 150 ezer forintot ajánlott érte.
Egy 20-as még esetleg rá lehet tenni?
– kérdezte félve az eladó, a műtárgykereskedő válasza viszont mindenkit ledöbbentett.
Szerintem elbírja
– bólintott mosolyogva Lőrinc, akit kollégái éljenzezve tapsoltak meg.