
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
A Sztárban Sztár leszek! legutóbbi kiesője, Molnár Sanyi a hétfő reggeli Mokkában mesélt a műsorban szerzett élményeiről, tapasztalatairól, átalakulásairól, ám ezek mellett jövőbeli terveiről is szót ejtett.
Sanyi a tehetségkutató harmadik évadának élő adásai alatt már háromszor is állt a veszélyzónában, azonban a negyedik alkalommal végleg véget ért számára a verseny. Elmondása szerint lelkileg nagyon nehezen viselte ezt, ugyanis minden esetben olyan versenytársával állt a kiesés szélén, akivel szoros kapcsolat alakult ki közöttük.
Nem csak társai és a mesterek szerették meg azonban, egy ország szurkolt a fiatal tehetségnek. A kommentek olvasásáról a verseny idejére ugyan lebeszélték, ám búcsúzása után megdöbbenve tapasztalta, hogy 98 százalékban pozitív véleményekkel illették produkcióit.
Számtalan élménnyel és emlékkel gazdagodott, kiesése ellenére sem távozott rossz szájízzel a műsorból. Kizárólag előre tekint, jövőbeli terveit is megosztotta a nézőkkel.
Továbbra is a zene élvez prioritást az életében, viszont most, hogy az általa megformált karakterek színesítették a hangját, visszatér saját orgánumához és Molnár Sanyiként alkot maradandót.
Annyit azonban még elárult, hogy a döntőben újra feltűnik majd a Sztárban Sztár leszek! színpadán.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát