
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Ahogyan arról korábban beszámoltunk, a Sztárban Sztár All Stars vasárnap esti adása váratlan fordulatokat, megható pillanatokat és szórakoztató jeleneteket tartogatott a nézők számára.
A TOP 12 rendkívüli hangulatot varázsolt a stúdióba, Mészáros Árpád Zsolt előadása azonban végképp elvitte a showt.
A színész Demis Roussos bőrébe bújt, ám a produkciója végén a mozgó színpad megnehezítette a dolgát.
Majdnem elesett a Goodbye My Love, Goodbye című dal utolsó másodperceiben, amit a zsűri sem bírt ki nevetés nélkül.
Többek között Miló Viki is szorított neki a stúdióban, hiszen földik, ugyanakkor a profi ökölvívó Dér Heni szurkolótáborát is erősítette. Ezt Szabó Zsófival, a műsor online riporterével osztotta meg az egyik adásszünetben a Sztárban Sztár All Stars színpadán, ahol az október 13-án debütáló párkereső reality-ben való szerepléséről is mesélt.
A Házasság első látásra következő évadának egyik menyasszonya a Tények.hu-nak azonban azt is elárulta, miért pont a PINK-et alakító énekesnőért izgult és milyen jó kapcsolatban vannak.
Henit meghívtam az esküvőmre is, de sajnos nem tudott eljönni
- mondta Viki szerkesztőségünknek.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát