
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Mohamed Fatima a péntek reggeli Mokka vendége volt, ahol egészségügyi állapotáról, életmódváltásáról és jövőbeli zenei terveiről is mesélt a nézőknek.
Az énekesnőnek ugyanis egészségügyi okok miatt 20 év után kinyitották a gyomorgyűrűjét. A műtét után azonban nagyobb eséllyel szaladhatnak fel rá a plusz kilók, ezért azóta még tudatosabban éli mindennapjait.
Egészségesen étkezik és sportolni is jár, viszont amint lehetőség adódik rá, szeretné újra megcsináltatni a fogyásban segítő eszközt.
Ám az orvosát rendkívül nehezen éri el, így élő adásban üzent neki.
Fatima rendkívül édesszájú és nem bír ellenállni a desszertek csábításának.
Elárulta, hogy míg a speciális gyűrű segítségével csupán 2 falatot tudott megenni 15 perc alatt, addig most nélküle egy-két nagyobb adag étel is lecsúszik.
Így igyekszik visszafogni magát és tudatosan, kisebb adagokat enni.
Az egészséges életmódon kívül a koncertszervezésbe is belevetette magát, új duetteket és dalokat készít.
Ráadásul a jövőben vacsoraesteket is szeretne szervezni, melyeken élőben kápráztatná el a közönséget gyönyörű énekhangjával. Az eseményekre a műsorvezetőket is meginvitálta.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát