
Gyászol a magyar sport, elhunyt Dávid Sándor
A 87 éves színész a csütörtöki próbán egy dobogóról zuhant le és zúzódásokat szenvedett a jobb vállán, a bordáin és a csuklóján is. Jelenleg az otthonában pihen - írta meg a Bors.
A Vadászat című darabot próbálta, Földes László HOBO művét Deák Bill Gyulával, amikor a baleset érte. A kollégák az első döbbenet után azonnal a segítségére siettek, de kórház helyett inkább hazament, még azt sem akarta, hogy mentőt hívjanak hozzá.
"Félreléptem és egy egy pillanatra kiestem a szerepből. Hála istennek nem lett nagy baj, olyan izomláz-szerű fájdalmakat érzek, de szerintem rendben leszek. Nem akarok orvoshoz menni" – mondta a Bors megkeresésére és azonnal meg is nyugtatta a rajongóit, hogy ezentúl igyekszik jobban vigyázni magára, bár nem ígér semmit.
"A színésznek az a dolga, hogy magára fordítsa a figyelmet,És egyébként is, inkább egy méterrel a föld fölött legyek, mint egy percig is a földön" - tette hozzá nevetve, hisz a jókedve szerencsére a baleset ellenére sem hagyta el.
Álmatlan éjszakáján pedig verset írt Hogy lehet kiesni a szerepből? címmel.
"Még csak az eleje van meg és a vége. Úgy kezdődik, hogy: ”Azt mondják a színészet nem veszélyes.” És úgy lesz vége, hogy: ”Csak egy percre kell kiesni a szerepből és már ott vagy a földön.” - árulta el a napilapnak.

Gyászol a magyar sport, elhunyt Dávid Sándor

Hajszálon múlt, hogy kijutottak, katonák mentették ki a népszerű magyar zenekart

Pénteken kiderül, ki lesz a Séfek Séfe 7. évadának győztese

A Tankcsapda kilenc év után újra a Sportarénában lép fel

Nem mindennapi kincs került elő – Fertőszögi Péter azonnal tudta, mi a teendő

Megrázó titkok a csillogás mögött: megszólalt Britney Spears egykori bizalmasa

Van egy módszer, amit sokan utálnak, pedig a szervezet hálás érte

Megható pillanat: sosem látott fotóval idézte fel édesanyját Vilmos herceg

Tóth Gabi megszólalt a kritikákról, és nem fogta vissza magát - videóval

Megrendítő sorokkal jelentkezett Leslie Mandoki – ezt üzente március 15-én

Könnyekben tört ki Fekete Pákó, nem bírta tovább

Elhúzta előttünk a mézesmadzagot a tavasz, lelombozó előrejelzés érkezett