
Plasztikáztatott a magyar James Bond, hogy Bruce Willis utóda lehessen
Zsigmond Angi és Mészáros Bende, az Ázsia Expressz versenyzői a csütörtök reggeli Mokka vendégei voltak, ahol a műsorban átélt sérüléseikről, élményeikről meséltek.
A fiatal lány elmondta, hogy azért vállalta a műsort, hogy jobban meg tudja mutatni önmagát a világnak, ám szerinte sajnos fordítva sült el a dolog. Így könnyen negatív karakterként jöhet le a nézőknek.
Ráadásul nem csupán lelkileg viselte meg őket a megmérettetés. Míg Bendének a lábujja sérült meg, Angi olyan rossz állapotba került, hogy elájult, hányt és nagyon legyengült. Még orvost is kellett hozzá hívni.
Bementem a fürdőbe és onnan képszakadás és kiabáltam a Bendének…Még a mai napig nem tudom, hogy mi a probléma és igazából azt is el lehet mondani, hogy maradandó betegségem lett
- mondta Angi, aki azt is elárulta, hogy a rossz élményeken kívül jókkal is gazdagodtak.
Jollyékkal és Juniorékkal barátság alakult ki köztük, sőt együtt is nyaraltak. Ám a többi párral is folyamatosan igyekeznek javítani a kapcsolatukon.

Plasztikáztatott a magyar James Bond, hogy Bruce Willis utóda lehessen

Folytatódik a Kincsvadászok, újra lehet jelentkezni a sikerműsorba!

Kenderesi Tamás ma este újra párbajozik

Csendben nő a digitális szakadék: Az MI új elitje már formálódik

Feszültség robbant az Exatlonban: egymásnak estek a Bajnokok

Exkluzív esküvői videón Krausz Gábor és Mikes Anna

Május elején tetőzik az Éta Aquaridák meteorraj

Egy apró változtatás, ami mindent átírhat az edzés sikerében

Megsemmisítő vereség, majd búcsú: drámai este az Exatlonban

Még egyszer utoljára reptér lesz a Szigetből

Így üzentek egymásnak a Megasztár zsűritagjai

Egy láthatatlan spirál, ami észrevétlenül felemészthet