
Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit
Kozso és kedvese, Bodnár Ágnes a hétfő reggeli Mokka vendégei voltak, akik először a Párharc című műsorban mutatkoznak majd együtt, ám addig is a TV2 reggeli műsorában debütáltak elsőként a képernyőn.
Elárulták, hogy 15-16 évvel ezelőtt találkoztak először, viszont 2022 óta indult új időszámítás a kapcsolatukban. Ágica ugyanis 9 évig külföldön élt, így közéjük állt a távolság.
Miután hazaköltözött, újra felvették a fonalat. Ekkor már minden adott volt ahhoz, hogy elkezdjék a közös életüket.
A híresztelések elkerülése végett tisztázták azt is, hogy nem rajongó-énekes viszonyból alakult szerelemmé romantikus kapcsolatuk.
Pont az volt a jó, hogy nem azt láttam benne, hogy a színpadon ő kicsoda, hanem civilként találkoztunk egymással
- emelete ki Ágica.
A szerelmesek a műsorban is végig támaszai voltak egymásnak és leküzdötték a félelmeiket.
Most, hogy újra egymásra találtak, a gyermekvállaláson is elgondolkodtak, sőt dolgoznak a babaprojekten.
Orosz Barbi, a Mokka műsorvezetője meg is jósolta, milyen nemű lesz a kicsi.
Úristen! Most megláttam, hogy lesz egy fiatok!
- mondta Kozsonak és Ágicának, akiknek hétfő este indul az izgalmakkal teli kalandjuk a TV2 népszerű műsorában.
Párharc minden hétköznap 21 óra 30 perctől a TV2-n!

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről

Dér Heni őszintén vallott győzelme után - videóval

Leslie Mandoki: amikor a zene és az emberség találkozik

Fekete-fehér képpel tettek bejelentést a TV 2 sztárjai, megrendítő posztban búcsúznak

Eladó az elhunyt kétszeres Kossuth-díjas színésznő autója, ennyit kérnek érte

Újabb műsor kerül le a TV 2 képernyőjéről, vasárnap este érkezik a bejelentés