
Idén is összefogott a Fradi-család
A Jászai Mari-díjas magyar színművész, filmrendező, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja határozottan vallja, hogy 80 évesen is lehet szerelmesnek lenni. Ildikó immár több, mint hét éve a párja, és "csak a legjobbakat tudja róla elmondani."
Kapcsolatuk szakmainak indult - a rendezőnő a Végállomás című színdarabban ismerte meg közelebbről a színművészt -, és hónapokig tartó beszélgetések után fejlődött szerelemmé.
A rendezőnő szerint ez a közös nyelv fontos kapocs közöttük:
"Szerelem egyrészt, másrészt azért egy nagyon erős, tehát az, hogy ő érti, amit mondok, hogy bizonyos szempontból egy nyelvet beszélünk, az nagyon fontos."
A 80 éves művész egész életére jellemző a jókedv és a nyugodtság. Bár a színészi pálya saját bevallása szerint a sikerek mellett "sok küszködéssel" jár, ő "nem egy keserű ember".
Szerencsésnek tartja magát, hogy eddig is a legjobb művészekkel dolgozhatott együtt, legjobb barátjának Dés Lászlót tartja, akivel számtalan filmen dolgozott együtt, és "rengeteget köszönhet" neki.
A színművész tehetségére korán fény derült: 12 évesen Sztálinváros legjobb ifjú szavalójának választották. 1968-as végzése után a Színház- és Filmművészeti Főiskolán több vidéki színházban játszott, az országos ismertséget azonban filmszerepei és rendezései hozták meg számára.
A Csocsó, A miniszter félrelép, az Indul a bakterház, és a Sose halunk meg sztárja komoly betegsége után újra sokat dolgozik. Boldogan él szerelmével, akivel rengeteg közös tervük van még.

Idén is összefogott a Fradi-család

Megviseli az ünnepi lakoma? - Így veheti vissza az irányítást

Kiderült, mikor látható a tv-ben a Hogyan tudnék élni nélküle Demjén-film

Eddig kellene bírniuk a férfiaknak az ágyban

Megvan az alföldi razzián talált kistigris neve, nagyon találó

Tömegverekedésbe fulladt egy esküvő, ütötte-rúgta egymást a násznép

Ünnepi csoda Bácsalmáson – Új esélyt kaptak az árván maradt gyerekek

„A pofám leszakad!” – Hajdú Péter kiborult Mark Rutte kijelentésén

Kiderült, mikor és hol temetik el a Kossuth- és Jászai Mari-díjas Balázs Pétert

Galambos Lajcsi: gondolom valaki ezzel állt bosszút - videóval

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van