
Már megvan, melyik két csapat esik ki az NB I-ből
Köllő Babett a kedd reggeli Mokka vendége volt, és gyermekével való kapcsolatáról mesélt a nézőknek.
A műsorvezető már-már rajongásig szereti 13 éves lányát, Millát, akivel nem csupán anya-lánya viszonyt ápolnak, hanem barátnőkként is nagyon jól működnek együtt.
Sokkal csöndesebb, sokkal visszahúzódóbb. Amiben talán hasonlítunk, hogy mindenkinek mindent. Tehát, hogy bármikor első kérésre… egy nagyon-nagyon jó lelkű kislány. Bármijét odaadja, szét is szokta osztani a ruháit, a cuccait. Tényleg egy jó gyerek
- mesélte a büszke anyuka.
Azt is elárulta, hogy Millának már most vannak tervei a jövőt illetően, ugyanis Amerikában szeretne üzleti ismereteket tanulni.
Erre viszont teljesen jó, hogy anyu meg öcsém Los Angelesben élnek, ők kettős állampolgárok. Azt már egyszer meséltem, hogy beadtuk mi is zöldkártyára a papírjainkat családegyesítés jogcímén. Tehát, ha ő főiskolán vagy egyetemen szeretne tanulni nyilván a zöldkártyával sokkal egyszerűbb lesz és az idő alatt meg is fogja tudni csinálni az állampolgársági vizsgáját
- ismertette terveiket Babett, majd hozzátette, hogy lányát nagyon vonzza Amerika.
Akárhogy is alakul a tini jövője, az biztos, hogy a színésznő nem tudna külön földrészen élni a gyermekétől.

Már megvan, melyik két csapat esik ki az NB I-ből

Hátborzongató videó: Emberi világcsúcsot döntött meg egy humanoid robot

,,Ez nem kacsa!” – Krausz Gábor váratlan bejelentése sokakat meglepett

Özbas Szofi aranyérmes lett a cselgáncs Európa-bajnokságon

Így még senki nem látta Vastag Csabát, fotóján ámulnak a rajongók

Brutális luxusautó tűnt fel a magyar utakon, közel sem ismeretlen a gazdája

Meghalt a kitüntetett filmsztár, egy ország búcsúzik tőle

Hír érkezett az állapotáról, így néz ki borzalmas balesete után a magyar zenész felesége

Így „lépett le” Magyarországról a titokzatos égi vándor, hajnalban látthatták utoljára

Csak Palik László meg ne tudja… – Azóta már lehet, hogy a műsorvezetőhöz is eljutott a hír

Szavazzon Ön is! Most eldől, melyik a legszebb nevű magyar település

Eltört a mécses a TV2 adásában, Anikó még nem tette túl magát a búcsún