
Porn*botrány robbant ki, bajban az OnlyFans sztár
Éppen hazafelé tartott iskolás fiával Pindroch Csaba, amikor felfigyeltek két kóbor kutyára egy forgalmas autóút kellős közepén még pénteken. Egy percet sem haboztak, egyből a segítségükre siettek.
"Megálltunk és a kis beagle-t pikk-pakk betettük a kocsiba, de a másik fogócskázni kezdett, tíz percig állt a forgalom mindkét irányban, ugyanis a szembejövő sávban is megállt egy autó és utasai - egy kedves pár - igyekezett segíteni a befogásban. Csúcsidő volt, mindkét irányban kb. 30 autó várakozott, senki sem dudált csak némán várakoztak” - írta a közösségi oldalán megosztott bejegyzésében a színész.
A fürge négylábút végül az Őrbottyáni Tüzépnél sikerült befogni, ahol a dolgozók egy szál kolbásszal csalták oda magukhoz.
A kutyák gazdáját szerencsére a chip alapján sikerült beazonosítani, így boldog véget ért a történet.
Címlapfotó: Facebook/Pindroch Csaba

Porn*botrány robbant ki, bajban az OnlyFans sztár

Világsztárok vendéglátósa jelent meg a stúdióban, Fejes Tamás teljesen lefagyott

Meghalt Balázs Péter

Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott

Gelencsér Tímea mindent bevallott: Ezért tér vissza Palik László mellé az Exatlonba

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről