
Dubajba indult Rubint Réka és lánya, de a reptéren ragadtak: így töltötték a várakozást!
Illés Fanni, paralimpiai, világ- és kétszeres Európa-bajnok magyar paraúszó 2022. július 27-én adott életet első gyermekének, Mór Álmosnak.
A szülés után pár hónappal azonban már vissza is tért a medencébe, szorgalmasan járt az edzésekre.
Az elején kisfia csak babakocsiban kísérte el őt az uszodába, mostanában viszont már saját lábán, szaladgálva várja, hogy édesanyja leússza a kitűzött távokat.
A sportoló jelenleg javában készül a 2024-es párizsi olimpiára, így gyermeke általában - saját mezben - szinte segédedzőkéntbíztatja őt a medence partján állva.
Az édes pillanatról pénteken egy fotó is készült, melyet a büszke anyuka osztott meg Instagram-oldalán.
Szakmai megbeszélés
- írta bejegyzéséhez az úszó.
Címlapfotó: Illés Fanni hivatalos Instagram-oldala

Dubajba indult Rubint Réka és lánya, de a reptéren ragadtak: így töltötték a várakozást!

„Fú, de sz*r ez!” – kiakadt a Megasztár próbáján Marics Peti mentoráltja

Erre senki sem számított! Saját műsort kap Aurelio a TV2-n: íme a részletek!

Így telt P. Diddy 56. születésnapja a börtönben: ezt kapta reggelire a rapper a rácsok mögött

Hoppá! Harry herceg felesége visszatér a filmvászonra: ebben a hollywoodi produkcióban kapott szerepet

„Kezd hányingerem lenni” – Miló Viki befeszült az intimitás hetétől

„Három hónap alatt sem lettem volna megszólalásig Elvis Presley” – Freddie nehéz perceket élt át a Sztárban Sztár All Starsban

„Nincsen jogom magamban tartani a traumáimat” – Péter Szabó Szilvia könyvben írta ki magából fájdalmait

Titokzatos együttállás ragyogja be a novemberi égboltot

Mi történik? Félbeszakadt Rékáék terápiája: Rebeka zokogva viharzott ki az utcára

Vége? Ronaldo elárulta, mikor akasztja szögre a cipőjét

Kármen kiborul, Rebeka sírva menekül – sosem volt még ennyire feszült a Házasság első látásra adása!