
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Király Viktor a szerda reggeli Mokka vendége volt, ahol életmódváltásáról és óriási fogyásáról mesélt a nézőknek.
Az énekes nehéz időszakon van túl, közel másfél év alatt 30 kilót szedett fel magára.
Elmondása szerint ez válságban lévő házasságának és karrierje stagnálásának volt köszönhető.
Ez volt az én kapuzárási pánikom. Úgy éreztem, hogy minden összejött, negatív szempontból. Előtte minden rohamtempóban haladt, a karrier, a párkapcsolat, a házasság, a gyerek, minden úgy látszólag rendben volt. Aztán egyik napról a másikra, úgy ahogy van, összedőlt a kártyavár
- mesélt kendőzetlen őszinteséggel Viktor.
A házasságukat végül megmentették feleségével, Király-Virág Anitával, ráadásul egy egészségügyi műtét is rávilágította, hogy fel kell hagynia előző életmódjával.
A rocksztár élet ugyanis nem csupán az alkohollal járt együtt, hanem a gyorsételek töménytelen mennyiségének fogyasztásával is.
Így pár hónappal ezelőtt az tudatos táplálkozásra és az edzésre is odafigyel, aminek köszönhetően 20 kilótól már meg is szabadult.
Boxol, erősítő gyakorlatokat végez és szigorúan számolja a kalóriákat.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát