
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Csupán egy elszenesedett romhalmaz. Ennyi maradt a kiégett házból Ónodon, miután csütörtökön óriási lángok csaptak fel. Egy idős asszony élt itt, a lángok pillanatok alatt mindenét felemésztették.
A tüzet egy felborult gyertya okozta. Úgy tudjuk először a terítő gyulladt fel, ahonnan tovább terjedtek a lángok. Ezután pedig a tűz már megállíthatatlan volt. Beszakadt a tető, több fal is összeomlott, sok helyen pedig még ott jártunkkor is füstölt a ház faszerkezete. A szomszédok szerint sokkoló volt a látvány. Rengetegen siettek a nő segítségére.
Nem csak a tűz, de a füst is több méteres volt. Az egyik szobában ugyanis valamiért gumiabroncsokat halmozott fel az asszony, ami miatt nagyon sűrű fekete füst keletkezett.
A helyszínre a tűzoltókat is azonnal riasztották, akik pillanatokon belül kiértek, azonban már ők sem tudtak mit tenni, a ház lakhatatlan lett.
A nyugdíjas asszony most a lányához költözött, úgy tudjuk még idejében ki tudott menekülni a lángoló házból, így az ijedtségen kívül szerencsére nem esett baja.

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított