
Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott
Hatalmas vihart kavart a magyar közbeszédben Hevesi Tamás meghiúsult csanálosi koncertje. Az énekesnek vasárnap a partiumi faluban rendezett Strudlifesztiválon lett volna jelenése, ám időközben elutazott Mallorcára nyaralni.
Voltak, akik azt állították, a zenész egyszerűen elfeledkezett a fellépéséről, de még arról is lehetett olvasni, hogy felvette az ezért járó pénzt.
Az esetet a művész felesége, Hevesi Kriszta sem hagyta szó nélkül, és pénteken a közösségi oldalán elárulta, mi is történt valójában.
Fontosnak tartom tisztázni, mert nem szeretem, ha valakit igazságtalanul bántanak. Még kevésbé, ha az illető épp az én férjem
– fakadt ki a népszerű pszichológus.
Leszögezte, egy adminisztrációs hiba történt, így az énekeshez nem érkezett el az aláírt szerződés, a zenészek pedig mindaddig nem tekintik rögzítettnek az időpontot, csupán egy érdeklődésnek.
Hozzátette, az is csak hazugság, hogy Hevesi Tamásnak előre kifizették volna a fellépésért járó díjat, ugyanis ezt minden esetben a teljesítés után rendezik.
Címlapfotó: Tények archív

Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott

Gelencsér Tímea mindent bevallott: Ezért tér vissza Palik László mellé az Exatlonba

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről

Dér Heni őszintén vallott győzelme után - videóval

Leslie Mandoki: amikor a zene és az emberség találkozik

Fekete-fehér képpel tettek bejelentést a TV 2 sztárjai, megrendítő posztban búcsúznak