
Váratlan vendég költözött be Gelencsér Timiékhez
Egy újabb sztárpáros tette próbára tudását a Legyen Ön is milliomos! kvízjátékban kedden este. Tóth Gabi és Papp Máté Bence az izgalom legkisebb jelét sem mutatva, magabiztosan vette az akadályokat. Bámulatos a tájékozottságuk.
Noha már mindketten elhagyták az iskolapadot a tudásszomj nem csökkent bennük. Gabi elárulta, hogy nemcsak könyveket szeret olvasni, hanem tudományos és történelmi témájú cikkeket is. A műsor kedvéért azonban többet is tett.
Nyilván igyekeztünk készülni, mielőtt jöttünk
- fogalmazott.
Az énekesnőben rejlő maximalizmus most is megmutatkozott, mert időt és energiát szánt rá, hogy tudásbeli hiányosságait kipótolja.
Azért, hogy táncos meg énekes, mégsem tévedne el a világban. Nem mi vagyunk a legélesebb kés a fiókban, de nem a legéletlenebbek
- mondta a pár.
Gabi és Bence egyelőre a másfél milliós kérdésen jutott túl, szerda este innen következik a folytatás.

Váratlan vendég költözött be Gelencsér Timiékhez

Magyar milliárdos landolt Thaiföldön - Kitalálja, hogy ki az?

Mutatjuk, hány munkaszüneti nap lesz 2026-ban, így tervezze szabadságát!

Meghitt családi fotón a topmodell és kisfia

Megmutatta fiait Palácsik Lilla és Visváder Tamás, ünnepi lázban ég a gyönyörű család

Felismerhetetlenné vált Celine Dion, egy karácsonyi felvétel látott napvilágot a díváról

Stohl András Kevin csapdáit is kivédené? – Jön a várva várt 2. rész!

Így kerülhetjük el a túlevést az ünnepek alatt – dietetikus ad tanácsokat

„Karácsonyi angyalkánk” – ritka családi fotókat osztott meg Szoboszlai Dominik és felesége

Meglepő kulisszatitkok a Reszkessetek, betörők! ikonikus jeleneteiről

Leleményes gazdi tippek, amikkel túljártak a szőrös ,,Grincsek” eszén

A karácsonyfa-szindrómának komoly tünetei lehetnek