Itt lakik most a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő, az is kiderült, hogy van most

Sokan aggódtak érte.

Pásztor Erzsi csak ritkán enged bepillantást a magánéletébe, de napok óta betegségétől, és drámai átalakulásáról hangos a sajtó, ezért Gellért Alpár, a Tények Plusz riportere otthonában járt utána, hogy érzi magát valójában.

A 88 éves színművésznővel igencsak sok minden történt mostanában. Nemrég elesett, egy darabig ezért nem tudott fellépni. Legutóbb pedig arról lehetett olvasni, hogy iszonyatosan lefogyott. Nemrég vérszegénységgel diagnosztizálták. Kórházba került, ahol ugyan jobban lett, de elment az étvágya. Annyira lefogyott, hogy a ruhái egy részét el kellett ajándékoznia.

Jól vagyok, köszönöm szépen. Tessék megnézni, hogy nézek ki. Valami marha, bocsánat, kitalálta azt, hogy magamon kívül vagyok

- mondta 13. kerületi lakásában határozottan a színésznő, aki szemmel láthatóan majd kicsattan.

Az elesése is szerencsésen alakult, mivel nem tört el semmije. Azóta naponta masszázskezelésekkel rehabilitálja magát. Mozgása szinte jobb, mint valaha. A riport alatt is folyamatosan tett vett, ezért is rosszallja, mikor állapotáról érdeklődnek.

Magyarországon nem szeretik a jó híreket

- fűzte hozzá a pletykákra reflektálva az érdemes művész.

Aktivitását jól mutatta, hogy a riport során éppen ebédet készített hangulatos konyhájában. Ugyan saját bevallása szerint nem olyan étvággyal eszik, mint régen, de választék akadt bőven most is. A Kossuth-díjas színésznő tehát jobban van, családi életéről azonban nem árult el titkokat.

2025. április 09. 17:36
Egyre több sokkoló felvétel kerül napvilágra az ukrán sorozóbizottságok brutális módszereiről. Az elmúlt időszakban ...
Halálra gázoltak egy kerékpárost szerdán Hajdúböszörményben.
Július 15-én a második magyar kutatóűrhajós, Kapu Tibor és az AX-4 űrmisszió legénysége épségben hazatért a Nemzetkö...
42 métert zuhant egy vízesésről egy ausztrál férfi.
A másik két utas könnyebben sérült.
A magyarok millióit sértegető Toi Toi herceg gyakran szidja a TV2-őt, de a barátnője sok pénzt keres a csatorna új m...
Kiderült, hogy a Tisza Párt egyik vezetője jól ismert pornószínésznő, Magyar Péter ráadásul gyakran viszi magával Br...
A Tisza-vezérnél ki is verték a biztosítékot.
Halálosan megsebesítette élettársát egy szegedi nő szombaton. Most letartóztatták.
Szörnyethalt egy 70 év körüli férfi miután autójával egy kamion üzemanyagtartályának csapódott csütörtök reggel Béké...