
Plasztikáztatott a magyar James Bond, hogy Bruce Willis utóda lehessen
Az egyik legismertebb gasztro-reality új háziasszonnyal és új szereplőkkel várja a nézőket a TV2 Séf csatornán. November elsejétől Gáspár Bea segítségével és fortélyaival mérik össze a főzőtudásokat a konyhában is jártas hírességek.
Gáspár Bea a Hal a tortán delikátboltban várja az aznapi szakácsokat, ahol ellátja őket jótanácsokkal, ám meg is nehezíti a dolgukat. Az első héten Gáspár Győző, Ambrus Attila, Horváth Gréta, Szögeczki Ági és Papp Olivér (PSG Ogli 7) igyekeznek lefőzni egymást.
A kerámiaművészettel foglalkozó Ambrus Attila a közösségi oldalán osztott meg néhány képet a követőivel, ahol elárulta, hogy az ő főzőnapján felöntöttek rendesen a garatra.
"Hétfőtől Hal a tortán! Nálunk kedden lesz a buli! ... Szomjasak nem voltunk! Bármit csinálsz, azt csináld jól!" - írta a képei mellé.
Hal a tortán november elsejétől minden hétköznap 19.00-tól a TV2 Séf műsorán!

Plasztikáztatott a magyar James Bond, hogy Bruce Willis utóda lehessen

Folytatódik a Kincsvadászok, újra lehet jelentkezni a sikerműsorba!

Kenderesi Tamás ma este újra párbajozik

Csendben nő a digitális szakadék: Az MI új elitje már formálódik

Feszültség robbant az Exatlonban: egymásnak estek a Bajnokok

Exkluzív esküvői videón Krausz Gábor és Mikes Anna

Május elején tetőzik az Éta Aquaridák meteorraj

Egy apró változtatás, ami mindent átírhat az edzés sikerében

Megsemmisítő vereség, majd búcsú: drámai este az Exatlonban

Még egyszer utoljára reptér lesz a Szigetből

Így üzentek egymásnak a Megasztár zsűritagjai

Egy láthatatlan spirál, ami észrevétlenül felemészthet