Húsvétra is szórakozásdömpinget ígér a TV2

A négynapos ünnepi hétvégén is változatos programkínálattal várja a nézőket a TV2 Csoport. A főcsatornán Nagypénteken és Húsvéthétfőn is lesz Mokka, este Házasság első látásra és Hazatalálsz, vasárnap pedig a Next Top Model Hungary a megszokott időben látható. A kábelcsatornák színes filmkínálattal, akciómozikkal, vígjátékokkal és családi filmekkel szórakoztatják a tévénézőket.

Pénteken este a Tények Plusz után a Házasság első látásra párkapcsolati realityben folytatódik a közös terápia, ahol a hat házaspár elbeszélget a szakértőkkel a kapcsolatukat érintő problémákról és kapnak egy új feladatot is, ami segíthet erősíteni a szövetségeiket.

A Hazatalálsz pénteki epizódjában Dénes nyomozása tragédiába torkollik, amiben Tamás és Raja is érintett.

A Next Top Model Hungary következő részében a lányokat első külföldi kihívásukra, a gyönyörű Kanári-szigetekre repíti a műsor. A mesés környezet azonban nem feledteti az együttélés nehézségeit, a feladatok alatt pedig egyre jobban elmérgesednek a modellek közti konfliktusok. A műsor vasárnap este 18:55-kor kezdődik.

TV2

március 29. péntek 19:55 Házasság első látásra, 21:20 Hazatalálsz
március 31. vasárnap 18:55 Next Top Model Hungary
április 1. hétfő 19:30 Házasság első látásra, 20:55 Hazatalálsz


A Mozi+ a már megszokott program arculatot követve akciófilm dömpinggel készül az erre fogékonyaknak, 29-én pénteken este előbb Jean Reno klasszikusa, a Wasabi – mar, mint a mustár, majd 21 órától a megunhatatlan Die Hard sorozat 4. része kerül terítékre.

Március 30-án 19:20-tól Jason Statham-é a képernyő A szállító 2-vel, majd Liam Hemsworth és Jeff Goldblum alakítanak nagyot

A függetlenség napja: Feltámadás című filmben. Vasárnap 18:20-tól az Csatahajó, 21 órától pedig az Orvlövész lesz műsoron, míg hétfőn főműsoridőben a Free Guy (18:45), majd a Die Hard: Drágább, mint az életed (21:00) zárják az ünnepi hétvégét.


Aki az akció helyett romantikus filmekre vágyik, mindenképp kapcsoljon a Moziverzumra, hiszen családi romcom tematika várja, a filmek között olyan klasszikusok jönnek, mint március 29-én este a Kilenc élet Kevin Spacey-vel és Jennifer Garnerrel, március 31-én este a Szörnyviadal, ami országos tévés premier, amit A farkas és az oroszlán című családi mozi követ. A hosszúhétvégét 1-jén este A biztonság záloga és a Jason Bourne zárja.


A SuperTV2-n pénteken, szombaton és vasárnap 20 órától a már klasszikussá vált magyar vígjáték, az Üvegtigris lesz műsoron, hétfőn pedig 21 órától országos TV premier látható a csatornán, a Nyitva című magyar film, Kovács Lehel és Radnay Csilla főszereplésével.


A Prime-on a hétórási műsorsávban pénteken a Vadon hívó szava, szombaton a Kegyenc fegyenc, 21 órától pedig a Csak semmi pánik és a Ponyvaregény lesz műsoron, de vasárnap képernyőre tűzik Kusturica örökzöldjét, a Macska-jajt (18:15), Húsvéthétfőn pedig a Nagyfater elszabadul című mozit is (21:00).

2024. március 28. 20:01
Varga Judit: Milyen ember az, aki a gyermekei anyjáról hangfelvételt készít? Aztán ezzel zsarolja...
A volt igazságügyi miniszter tett vallomást a Fővárosi Törvényszéken.
77 millió – dől a pénz Ruszin-Szendi Romuluszhoz
Ruszin Szendi Romulusz, a Magyar Honvédség korábbi vezérkari főnöke és jelenleg a Tisza Párt aktív vezető politikusa...
Orbán Viktor: Romba döntené a magyar családok megélhetését, ha megvalósulna a Zelenszkij-terv
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát me...
Agyhalott lett a bolti eladó, miután a főnöke ráült
Nem hagyta lélegezni a fiatal lányt.
Mellkason szúrta a főnökét, amiért rá mert szólni
Vádat emelt és börtönbüntetést indítványoz a Fővárosi Főügyészség egy férfival szemben, aki késsel támadt főnökére é...
Drágám, itt az alkalom!
Motor, busz, kamion vagy éppen jetski! Imádja a sebességet, semmi sem lehetetlen a többszörös Guinness-rekorder Karv...
family
Kell egy pofon, Kasza Tibi?
Megfagyott a levegő a stúdióban, Kasza Tibi összerezzent a Szerencsekerék forgatásán, amikor Szabó Franciska, a vilá...
family
Ez lesz a Naplóban!
Összeomlott a család, amikor megtudták: életfogytiglant kap Curtis bátyja, az egykori futballista, Katzenbach Imre m...
family
Kozso: Idetelepítem a delfineket!
Beindult Kozso, nem bír magával az énekes, újabb őrült ötletet vett a fejébe, de ezt most nagyon komolyan gondolja! ...
family
Itt a nagy lángos-körkép!
Hol a legolcsóbb, és hol a legfinomabb? Kocsiba ültünk, meg sem álltunk a Balatonig, majd azonnal a lángosok nyomába...
family

Egymásba rohant három autó, az egyik a tetején állt meg
Egymásba rohant három autó, az egyik a tetején állt meg
A fővárosból kivezető szakaszon ütközött össze több autó csütörtökön késő délután.
Karambol a baranyai kereszteződésben, most a 6-os főúton
Újabb baleset zavarta meg Baranya közlekedését a csütörtök délutáni órákban. Egy személygépjármű és egy kamion ütközött össze a 6-os főút hosszúhetényi kereszteződésénél, a kocsi az árokban állt meg.
Karambol a baranyai kereszteződésben, most a 6-os főúton
Újabb baleset zavarta meg Baranya közlekedését a csütörtök délutáni órákban. Egy személygépjármű és egy kamion ütközött össze a 6-os főút hosszúhetényi kereszteződésénél, a kocsi az árokban állt meg.
Bűnös kirándulás és cserbenhagyásos gázolás
Kirándulásnak indult, bűnügy lett belőleA megyei napilap ötven évvel ezelőtti tudósítása egy négy fiatalból álló társaság zűrös kalandját idézte meg, akik 1975. június 7-én Budapestről Martonvásárra indultak, hogy Szanyi János orbánhegyi szőlőjéből bort hozzanak. A kirándulásból azonban bűnügyi történet lett: betörtek egy idegen pincébe, ahonnan élelmiszert, egy karórát és egy Skoda slusszkulcsát vitték el. A lopott járművel az M7-esre hajtottak, de egy rendőrségi helikopter megjelenésekor pánikba estek, és többen kiugrottak a mozgó autóból. A kocsit vezető Deák Ferenc tovább hajtott, de végül lerobbant. A társaság tagjai vonattal, jegy nélkül próbáltak meg visszajutni, éjszakájukat pedig a pettendi váróteremben töltötték. Budapestre visszaérve ismét találkoztak, de a rendőrség végül elfogta őket. A cikk részletesen beszámolt a botladozó szökési kísérletekről, a romos házban húzott megállóról és a büntetőeljárásról, amely már a közveszélyes munkakerülés és járműlopás vádját is tartalmazta.
Furgon és autó karambolozott, mentőt is riasztottak a helyszínre
A Hunyadi és a Petőfi utca sarkán történt a baleset csütörtökön délután.
Két személygépkocsi ütközött a zalai város központjában
Összeütközött két személygépkocsi csütörtökön déltájban Zalakaroson, a Gyógyfürdő téren – jelezte a Zala Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószolgálata. Tájékoztatójuk szerint a város hivatásos tűzoltói az egyik autót áramtalanították, a másiknál erre nem volt szükség. Az eset során személyi sérülés nem történt.
Csúnyán összetört két kocsi a győri felüljárón - fotó
Karambolozott két kocsi csütörtökön délután Győrben.
Vízbe fulladt egy 13 éves fiú Baranyában − az elmúlt évek legszörnyűbb esete
A Palatinus Strandon elhunyt kislány tragédiáját követően a baranyaiaknak is felsejlik egy szörnyű eset. Sajnos vízbe fulladásos halálesetekből vármegyénknek is kijutott az elmúlt években.
Hazafelé tartott az érettségiről, súlyos balesetet okozott egy fiatal sofőr (+ videó)
Két ember súlyosan megsérült, a járművek pedig totálkárosra törtek, miután egy fiatal sofőr nagy sebességgel belerohant egy előtte bekanyarodni készülő autóba.
Döbbenetes sofőrök vannak! Olyat vett fel a fedélzeti kamera, amin rengetegen kiakadtak! (videó)
Hajszál híja volt annak, hogy tragédia legyen a vége. Baleset veszélyes helyzetet rögzített egy fedélzeti kamera vármegyénkben.
Három sérült egy sátoraljaújhelyi balesetben
Csütörtök kora délután egy autó a szembejövő sávba hajtott. A balesetben többen is megsérültek.

Mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, olyan megalázó kijelentés hangzott el Sebestyén Balázs műsorában
Mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, olyan megalázó kijelentés hangzott el Sebestyén Balázs műsorában
Ismért törvényt sértett a Rádió 1.
Húsvétra már kiadták az országos riasztást, ezt nem láttuk jönni
Csütörtöktől folyamatosan romlani fog pár napig az időjárás.
Húsvétra már kiadták az országos riasztást, ezt nem láttuk jönni
Csütörtöktől folyamatosan romlani fog pár napig az időjárás.
Hányas házszám alatt élsz? Ezt üzeni otthonod titkos energiájáról
A házszámnak - mint minden számnak - fontos üzenete van.
Barbra Streisand férje kifecsegte a hálószobatitkaikat
James Brolin közel 30 éve él boldog házasságban híres feleségével. Barbra Streisand férje most végre elárulta a hosszú kapcsolatuk titkát...
Most kaptuk: szalagkorlátnak ütközött egy gépkocsi - torlódásra lehet számítani!
A tűzoltók már intézkedtek.
Ennyire rosszul megy a szekér? Meghan Markle már megint Katalin hercegnét utánozza
Meghan sokak szerint minden pénzzé akar tenni.
Megtuduk, mit eszik valójában húsvétkor Borbás Marcsi
Húsmentes fogás, bárány és mézes krémes. Ezt a menüt készíti húsvétra Borbás Marcsi.
Most jött a hír, ismét kórházba került Sallai Nóra
A színésznőt ugyanott kezelik, ahol korábban.
Farm VIP: Kiderült, mit kezd Leo a nyereménnyel, még egy luxusutazásra is futja belőle
Szerda este óriási véghajrában nyerte meg az ötödik évadot.