
Meghalt Balázs Péter
Hétfőn második évadával jelentkezik a TV2 népszerű napi sorozata, a Hazatalálsz, melyről a két főszereplő, Jaskó Bálint és Hajmási Dávid beszélt a hétfői Mokkában.
A színészek szerint a Hazatalálsz első évadának végén elég sok elvarratlan szál maradt, Bálint és Dávid azonban elárulták, a következő rész ugyanott fog folytatódni, ahol korábban abbamaradt.
Egyébként a második évadban, nagyon sok minden történik, annyi új dolog és annyira sok minden került be, hogy egy kicsit felülírta, hogy hol is hagytuk abba
– áradozott az új évadról Dávid.
Mi határozottan azt éreztük, hogy csavartak egyet a paramétereken. Olyan krimi filmekbe, sorozatokba illő részek kerültek be, amik egy napi sorozatnál nagyon ritkák
– mondta Dávid, valamint az is kiderült, hogy a csapat újabb tagokkal bővül majd, többek között Stohl Andrással.
A nézők a Hazatalálsz második évadát hétfő este 20 óra 55perckor tekinthetik meg a TV2-n.

Meghalt Balázs Péter

Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott

Gelencsér Tímea mindent bevallott: Ezért tér vissza Palik László mellé az Exatlonba

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről

Dér Heni őszintén vallott győzelme után - videóval

Leslie Mandoki: amikor a zene és az emberség találkozik