Gumics*csökkel nagyon könnyű, kamerák előtt akadt ki a TV2 sztárja

Az influencer szerint a légtornásznak dús keblei óriási előnyt jelentenek.

Egyre nehezebben és egyre feszültebben telnek az Ázsia Expressz versenyzőinek mindennapjai, a fáradtság, a sokszor kényelmetlen és kellemetlen körülmények, valamint az összetett feladatok komolyan megviselik a játékosokat.

A csapatok, sőt, a párok között is akad bőven konfliktus, gyakran olyan szerelmesek között is, akikről ezt sokan nem is gondolnák. Sokszor elég egy rossz szó, vagy egy félreértett pillantás is, hogy végleg beteljen valakinél az a bizonyos pohár.

Zsigmond Angiék és Sáfrány Emeséék csapata között napról napra fokozódik a feszültség, mostanra pedig a fiatal influencer páros egyre nehezebben bírja elviselni maga körül a légtornásznőt és barátnőjét. Ráadásul az sem segít a helyzeten, hogy a fiatalok szerint idomaik miatt előnyben vannak hozzájuk képest.

Gumicsöcsökkel nagyon könnyű egyébként stoppolni, ezért, ha még egyszer vállalok egy ilyen versenyt, akkor meg fogom csináltatni előtte a mellemet. És akkor majd teljes mellbedobással kiállok az út szélére és stoppolok

– akadt ki kamerák előtt Bende, amire Angi rögtön rávágta, ő sosem lenne hajlandó megoperáltatni a melleit.


Ázsia Expressz minden hétköznap 19.55-től a TV2-n!

Kapcsolódó tartalom:

Elszólta magát Till Attila, komoly törés várható az Ázsia Expresszben

2024. szeptember 10. 09:42
A Fidesz a békét és a nyugalmat képviseli. „Tessék választani!” – írta a miniszterelnök.
Mégis mi van abban a programban, amit háromszázan írnak, és ennyire kell titkolni? Az már csak a kisebbik kérdés, ho...
Tavasz óta gőzerővel készül a Tisza Párt programja, de a részleteket még nagyon sokáig titkolni akarják Magyar Péter...
Nagy Ervin szerint nem kell mindent elmondani, mert azt az ellenfelek félreértelmezhetik vagy felhasználhatják – így...
Énekelt, táncolt, szerepelt reality-ben, veszekedett, békült, állt már bíróság előtt is – de egy biztos: sosem lehet...
family
OTT A FARKA! - Ezek akkorák, mint a nyulak. Patkányok leptek el egy 8.kerületi bérházat, de máshol is kritikus a hel...
family
KIVÉGEZTE - Beismerte, hogy leszúrta a barátját az Akácfa utcai gyilkos, társával bulizni érkeztek Budapestre, a fér...
Egy 14 éves kislány a mostani történet főszereplője, aki 130 kilót nyom. Most segítséget kért és ez példaértékű! Sej...
family
A Megasztár 8 visszatért és hangosabb mint valaha! Hallhattunk és láthattunk a tehetségkutató első adásában jó pár b...
family