
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Péntektől első osztályos lesz Gönczi Gábor kisfia, aki maga is elmondta várakozásait az iskolával kapcsolatban a csütörtöki Mokkában.
Áron elárulta, bár meglepetés lett volna számukra a feldíszített osztályterem, besurrant oda, így már kívülről-belülről ismeri az intézményt.
Főleg azt várom, hogy lesznek új barátaim
– magyarázta, és a nézőknek megmutatta azt is, milyen táskával vág neki a tanévnek.
Gönczi Gábor szerint egyelőre ő és felesége izgulnak az iskolakezdés miatt, ugyanis fiának még minden olyan természetesnek tűnik. Igyekeztek egy olyan intézmény választani, ami a szülőknek és Áronnak is tetszik, és nincs is túl messze.
Úgy tűnik, egy órával előre kell tekerni a családban az ébresztőórát, hiszen 40-45 percbe telik autóval beérni az iskolába, ezért ha hét órakor el szeretnének indulni, hatkor kelni kell.
A Tények műsorvezetője szerint egyfelől jó érzés szülőként, hogy a gyerek már elsős lesz, másrészről viszont rettenetesen furcsa, hiszen „még csak most született”, és már számol, valamint angolul tanul.
Szeretnék előbb megnézni, mennyire terheli őt le a mindennapos tanulás, és csak utána választani számára valamilyen szakkört. Már korábban is járt dobolni, édesapja szerint nagyon jó hallása van a zenéhez, és hangja is nagyszerű.
Ezen a ponton maga Áron is szót kért magának, és elmondta, amellett, hogy a matekot várja a legjobban, nagyon szeretné, ha mindig ötöst kapna.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát