Gáspár Bea izgalmas farsangi meglepetéssel készül, ilyen még nem volt

Ezt egyszerűen nem lehet kihagyni.

A farsang színes forgatagához hozzátartozik a fánk, ami már az ókortól kezdve az egyik legkedveltebb édesség és szinte kivétel nélkül minden nemzet konyhaművészete ismeri. Ezt az édes, puha, omlós finomságot bármikor szívesen fogyasztjuk, ám a februári időszakban ennek hagyománya is van. Ugyanis eleink azt tartották, hogyha minél többet eszünk a fánkból, annál bőségesebb lesz a termés. Manapság már ennek nem tulajdonítanak különösebb jelentőséget, de a szokást hűen őrzi, aki csak teheti.

Gáspár Bea is ragaszkodik hozzá, ám a Mokka hétfő reggeli adásában egy újragondolt változatát mutatja be. A közösségi oldalán korlátozott ideig elérhető történetében egy ínycsiklandó ízelítő is látható abból, hogy ő hogyan gondolta újra a dubai csokis fánkot farsangi különlegességként.


Már a látvány is ellenállhatatlan. Csak azt sajnálja az ember, hogy nem tudja megkóstolni. A hétfő reggeli Mokkában azonban feltárul a titkos recept, és bárki elkészítheti a nem mindennapi finomságot.

Fotók: Gáspár Bea Hivatalos Instagram Oldala

2025. február 09. 17:30
Az indulatok és az agresszió felkorbácsolásának a politikában mindig rossz vége van a miniszterelnök szerint.
A Tisza-adó szálai Brüsszelbe vezetnek, ugyanis Brüsszelben nagyobb adóterhet raknának a családok nyakába, miközben ...
A miniszterelnök a Harcosok Klubjában arról írt, hogy Brüsszel katonákat küldene Ukrajnába, de Magyarországnak a háb...
CSECSEMŐHALÁL - Leejtette az apja, ezért meghalt egy két hónapos újszülött Budapesten, a hatodik kerületben. Már egy...
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 4., csütörtök reggel
A sokkoló jelenetet egy másik autós rögzítette. A gazdát őrizetbe vették, azzal védekezett, hogy véletlenül akadt fe...
Dálnoki Áron családja 74 milliárdos vagyonnal rendelkezik – emelte ki a kormányszóvivő csütörtöki közösségi oldali b...
Az EU-s szerződésekre fittyet hányva akarja gyorsított eljárással felvenni Ukrajnát az Európai Unióba Brüsszel. Ha a...