Frontérzékenyek, figyelem! Jobb felkészülni arra, ami jön

Hétvégén éri el hazánkat.

Ködös reggelre ébredt az ország egy jelentős része kedden. Míg Németh Lajos a Mokka riporterével a felkelő napban gyönyörködhetett a Rudas Gyógyfürdőből, addig például Budapest külsőbb kerületeiben rettenetes látási viszonyoktól szenvedtek elsősorban az autósok.

A meteorológus emlékeztetett, idáig ideális időjárást tapasztalhattunk ősszel, hosszú ideje elkerülnek a frontok, és ahol felszáll a köd, napközben 15-20 fok közötti maximumokat mérhetünk.

Szombaton aztán érkezik egy hidegfront, megélénkül a szél, ami kisöpri a Kárpát-medencéből az egyre szennyezettebb, párás, ködös levegőt, ez azonban 5-8 fokos lehűléssel jár.

Németh Lajos ugyanakkor határozottan cáfolta az olyan híreszteléseket, miszerint ítéletidő vár ránk, és már az idei ősz első havazása is elképzelhető.

2024. október 29. 16:26
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Magyar Péter és Ukrajna uniós tagsága is megosztja a Tisza Párt szimpatizánsait.
Ukrajna háborúban álló ország, de ez nem jogosítja fel mindenre. Az ukránoknak nincs joguk a kényszersorozás során e...
Callcentert üzemeltetett egy budapesti börtönből egy férfi, aki egy nyereményjátékot ajánlva hívogatta az embereket ...
Mikrogravitációs körülmények között az izmok és a csontok tömege csökken, emiatt a testmozgás az űrben legalább olya...
Alkohol, trauma és túlsúly, mégis sikerült egy új életet kezdenie. További részletek a Tények Pluszban 18.45-kor a T...
family
A tűzoltók csak hét vízsugárral tudták megfékezni a hatalmas tüzet. További részletek a Tényekben 18.00-kor a TV2-n!
Hallgatnak. Sebestyén József magyar állampolgárt a kényszersorozás során agyonverték. Zelenszkij és von der Leyen mé...
A sofőr frontálisan ütközött egy másik autóval, majd a kukoricásba csapódott. További részletek a Tényekben 18.00-k...
Brutális balesetben halt meg egy sofőr pénteken este Lábodnál, az autója a felismerhetetlenségig összetört, miután n...