
Legendák is fellépnek a jubileumi EFOTT nyitónapján
„...Nincsen rendben, ha nyilvános helyen a földre löknek és ütlegelnek egy nőt, nincsen rendben, ha utána az a nő nem meri elmesélni, vagy próbálja a jelentőségét csökkenteni...” – Megyeri Csilla egy hosszú, tartalmas bejegyzésben tudatta követőivel, mi is történt pontosan, és hogy van most. Sőt, azt írta, azért tette ki smink és minden jellegű szerkesztés nélkül a képet, hogy azok mellé a nők mellé álljon, akik rendszeresen erőszak áldozatai. A fotón látszik, hogy a szemén egy sötét folt van.
Közel egy hete robbant a bulvárbomba, miszerint Megyeri Csilla összeverekedett egy férfival a debreceni Campus fesztiválon. Úgy tudni, szóváltásba került a pultnál vele, majd lökdösődni kezdték egymást.
Erről egy videót is megosztott valaki, aki sikeresen lencsevégre kapta a szóváltás egy részét. Ezután úgy tudjuk, Csillát többször megrángatták, sőt vitapartnerével le is öntötték egymást egy itallal. A földön fekve állítólag meg is rugdosta ellenfele. A verekedés után különböző információk szerint Csilla látleletet vetetett a láb és szemkörnyéki sérüléseiről, állítólag 3 órán keresztül kórházban volt.
„Én nem verekedtem én csupán védekeztem amennyire tudtam” – mondta Csilla.
A többnapos hallgatást végül Csilla pénteken megtörte, az egykori műsorvezető elcsukló hangon nyilatkozott a Rádió1 műsorában.
A hétvégén a követőinek is elmondta, hogy van most. A celeb azt írta, alig alszik és utólag azt mondja, másképp kellett volna csinálnia.
„...Hogy én hibáztatom-e magam? Minden nap. 8 nap telt el, de éjszakánként alvás helyett azon pörgetem az agyam, hogy mit kellett volna máshogy csinálnom, mikor volt az a pont, amikor inkább fel kellett volna állni és elsétálni. Én sosem tapasztaltam az életemben erőszakot...” – írta bejegyzésében.
Ettől függetlenül biztos abban, hogy ami történt, az nincs rendjén. Szerinte egyetlen nőre sem emelhet kezet senki, a posztjával pedig célja, hogy kiálljon azok mellett, akik erőszak elszenvedői, és esetleg nem mernek szólni róla senkinek.
„…Nem akarok túlozni, hiszen köszönöm, megvagyok, de számomra is meglepő, mennyire mélyen tudja érinteni az ember lelkét a testi erőszak... Nőket bántalmazni nem oké. Nincsen rendben, ha megütnek egy nőt, nincsen rendben, ha bármilyen módon kezet emelnek rá és nincsen rendben, ha azt gondoljuk, hogy a bántalmazott „biztos rászolgált”...” – tette hozzá.
Hogy folytatódik-e a harc, azt egyelőre nem tudni. Egy azonban biztos, Csilla posztjában azt állította, már bánja, hogy ez történt, és számára még sok idő lesz, mire feldolgozza a történteket.

Legendák is fellépnek a jubileumi EFOTT nyitónapján

Hétfőn indul az egyéni harc az Exatlon trófeájáért

Ők jutottak az Exatlon Hungary egyéni szakaszába

El Clásico a TV2-n: vasárnap este akár a bajnoki cím is eldőlhet

A nyári fűtés rejtélye: miért ajánlják még a melegben is a szakértők?

A NASA mítosza nyomában: kiderült, mire képesek valójában a szobanövények

Titokzatos döntés a királyi családban? Új iskolába kerülhet György herceg

Elhallgatott egy ikonikus hang: 57 évesen meghalt a népszerű rádiós

Könnyfakasztó történetek: különleges ügy mellé állt Törőcsik Franciska

Újra megműtötték Horváth Tomi feleségét, fotókat posztoltak a kórházból

Nem várt fordulat: Ördög Nóra nélkül startol a Megasztár

Újabb részleteket közölt a rendőrség Dudás Miki haláláról