Férjhez ment az Exatlon Hungary sztárja

Az ifjú pár nem is lehetne boldogabb.

Kocsis Lili mindig mosolygós energiabombaként lopta be magát a nézők szívébe az Exatlon Hungary 2020-as szériájában, a világ pedig azóta hatalmasat fordult a profi táncossal. A lány szerelme, Patrik Marques-Airosa egy éve tette fel a nagy kérdést, majd közösen döntötték el, hogy az esküvővel sem várnak majd sokáig, hiszen minél előbb hivatalosan is össze szerették volna kötni életüket.

A ceremónia és a lagzi is szűk családi körben zajlott, az ifjú pár nem verte nagy dobra lakodalmát, korábban ezt is közösen tervezték el. A kijelölt dátum június 10-e volt, Lili mégis csak a minap osztotta meg első és egyelőre egyetlen közös képüket férjével. A fotón mindketten sugároznak a boldogságtól, az Exatlon Hungary egykori versenyzője csak úgy ragyogott hófehér ruhájában, és szerencsére az időjárás is a szerelmeseknek kedvezett, hiszen verőfényes napsütésben ünnepelhették a boldogító igent.

Fotó: Kocsis Lili Instagram-oldala

2023. június 19. 12:36
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben ...
Kocsis Máté helyretette a nyaralása alatt is összevissza beszélő Magyar Pétert
Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője tette helyre a Tisza vezérét, aki nyaralása alatt posztol összefügg...
A főváros a csőd szélén, de a pride-ra mégis talált pénzt Karácsony Gergely
A budapestiek minden problémájára az a válasz, hogy nincs pénz – fogalmazott Szentkirályi Alexandra a közösségi olda...
Gulyás Gergely: Az ellenzéknek a Pride fontosabb, mint a főváros, Brüsszel pedig fontosabb mint Magyarország!
Gulyás Gergely tudja, miért lett hirtelen olyan fontos a baloldalnak a Pride.
MAGOSZ és NAK: Felháborító, hogy a Tisza Párt az ukrán gazdák érdekeit védi a magyar gazdákkal szemben
A Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (MAGOSZ) és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) határozottan ...
Ezt nehéz lesz feldolgozni: Orbán Viktor úgy csalta csapdába az ellenzéket, hogy az észre sem vette
A Pride-felvonulás körüli politikai vitában a Fidesz és Orbán Viktor stratégiai győzelmet aratott – állítja a Nézőpo...
Óriási blamázs: szinte a teljes balos értelmiség lejáratta magát, Orbán hátradőlhet
Hölgyeim és uraim: íme a felsőbbrendű szürkeállomány. A teszt sikeresen lezajlott, a másokat kéjesen leszóló ballibe...
Megmutatta gömbölyödő pocakját a népszerű magyar énekesnő, bikiniben pózolt a kismama
Sugárzik a boldogságtól.
Lángok martaléka lett Szolnok büszkesége, porig égett a legendás épület
Elszenesedett romok maradtak.
Orbán Viktor felhívja Kapu Tibort az űrben
A határ a csillagos ég - Kapu Tibornak is, Magyarországnak is. Együtt a csillagokba - és tovább – írta korábbi bejeg...

Egymásba rohant három autó, az egyik a tetején állt meg
Egymásba rohant három autó, az egyik a tetején állt meg
A fővárosból kivezető szakaszon ütközött össze több autó csütörtökön késő délután.
Karambol a baranyai kereszteződésben, most a 6-os főúton
Újabb baleset zavarta meg Baranya közlekedését a csütörtök délutáni órákban. Egy személygépjármű és egy kamion ütközött össze a 6-os főút hosszúhetényi kereszteződésénél, a kocsi az árokban állt meg.
Karambol a baranyai kereszteződésben, most a 6-os főúton
Újabb baleset zavarta meg Baranya közlekedését a csütörtök délutáni órákban. Egy személygépjármű és egy kamion ütközött össze a 6-os főút hosszúhetényi kereszteződésénél, a kocsi az árokban állt meg.
Bűnös kirándulás és cserbenhagyásos gázolás
Kirándulásnak indult, bűnügy lett belőleA megyei napilap ötven évvel ezelőtti tudósítása egy négy fiatalból álló társaság zűrös kalandját idézte meg, akik 1975. június 7-én Budapestről Martonvásárra indultak, hogy Szanyi János orbánhegyi szőlőjéből bort hozzanak. A kirándulásból azonban bűnügyi történet lett: betörtek egy idegen pincébe, ahonnan élelmiszert, egy karórát és egy Skoda slusszkulcsát vitték el. A lopott járművel az M7-esre hajtottak, de egy rendőrségi helikopter megjelenésekor pánikba estek, és többen kiugrottak a mozgó autóból. A kocsit vezető Deák Ferenc tovább hajtott, de végül lerobbant. A társaság tagjai vonattal, jegy nélkül próbáltak meg visszajutni, éjszakájukat pedig a pettendi váróteremben töltötték. Budapestre visszaérve ismét találkoztak, de a rendőrség végül elfogta őket. A cikk részletesen beszámolt a botladozó szökési kísérletekről, a romos házban húzott megállóról és a büntetőeljárásról, amely már a közveszélyes munkakerülés és járműlopás vádját is tartalmazta.
Furgon és autó karambolozott, mentőt is riasztottak a helyszínre
A Hunyadi és a Petőfi utca sarkán történt a baleset csütörtökön délután.
Két személygépkocsi ütközött a zalai város központjában
Összeütközött két személygépkocsi csütörtökön déltájban Zalakaroson, a Gyógyfürdő téren – jelezte a Zala Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószolgálata. Tájékoztatójuk szerint a város hivatásos tűzoltói az egyik autót áramtalanították, a másiknál erre nem volt szükség. Az eset során személyi sérülés nem történt.
Csúnyán összetört két kocsi a győri felüljárón - fotó
Karambolozott két kocsi csütörtökön délután Győrben.
Vízbe fulladt egy 13 éves fiú Baranyában − az elmúlt évek legszörnyűbb esete
A Palatinus Strandon elhunyt kislány tragédiáját követően a baranyaiaknak is felsejlik egy szörnyű eset. Sajnos vízbe fulladásos halálesetekből vármegyénknek is kijutott az elmúlt években.
Hazafelé tartott az érettségiről, súlyos balesetet okozott egy fiatal sofőr (+ videó)
Két ember súlyosan megsérült, a járművek pedig totálkárosra törtek, miután egy fiatal sofőr nagy sebességgel belerohant egy előtte bekanyarodni készülő autóba.
Döbbenetes sofőrök vannak! Olyat vett fel a fedélzeti kamera, amin rengetegen kiakadtak! (videó)
Hajszál híja volt annak, hogy tragédia legyen a vége. Baleset veszélyes helyzetet rögzített egy fedélzeti kamera vármegyénkben.
Három sérült egy sátoraljaújhelyi balesetben
Csütörtök kora délután egy autó a szembejövő sávba hajtott. A balesetben többen is megsérültek.

Mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, olyan megalázó kijelentés hangzott el Sebestyén Balázs műsorában
Mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, olyan megalázó kijelentés hangzott el Sebestyén Balázs műsorában
Ismért törvényt sértett a Rádió 1.
Húsvétra már kiadták az országos riasztást, ezt nem láttuk jönni
Csütörtöktől folyamatosan romlani fog pár napig az időjárás.
Húsvétra már kiadták az országos riasztást, ezt nem láttuk jönni
Csütörtöktől folyamatosan romlani fog pár napig az időjárás.
Hányas házszám alatt élsz? Ezt üzeni otthonod titkos energiájáról
A házszámnak - mint minden számnak - fontos üzenete van.
Barbra Streisand férje kifecsegte a hálószobatitkaikat
James Brolin közel 30 éve él boldog házasságban híres feleségével. Barbra Streisand férje most végre elárulta a hosszú kapcsolatuk titkát...
Most kaptuk: szalagkorlátnak ütközött egy gépkocsi - torlódásra lehet számítani!
A tűzoltók már intézkedtek.
Ennyire rosszul megy a szekér? Meghan Markle már megint Katalin hercegnét utánozza
Meghan sokak szerint minden pénzzé akar tenni.
Megtuduk, mit eszik valójában húsvétkor Borbás Marcsi
Húsmentes fogás, bárány és mézes krémes. Ezt a menüt készíti húsvétra Borbás Marcsi.
Most jött a hír, ismét kórházba került Sallai Nóra
A színésznőt ugyanott kezelik, ahol korábban.
Farm VIP: Kiderült, mit kezd Leo a nyereménnyel, még egy luxusutazásra is futja belőle
Szerda este óriási véghajrában nyerte meg az ötödik évadot.