Férje nem hagyta szó nélkül Dallos Bogi előadását

Óriási sikert aratott Dallos Bogi vasárnap a Sztárban Sztár 3. élőshow-jában, melyben férjét kellett utánoznia. Puskás Peti is elmondta véleményét a produkcióról.

Dallos Bogi a Sztárban Sztár 3. élő showjában férjét, Puskás Petit alakította. Az énekesnő és párja nagyon komolyan vették a felkészülést, ahogyan a nézők Bogi kisfilmjében is láthatták. Teljesen átszellemült, azonban a produkció mégis paródiaként debütált a színpadon. Nem is csoda, hogy a zsűri és a nézők is így érezték, hiszen amikor Puskás Peti szóhoz jutott, csak ennyit tudott mondani: „Remekül hülyét csinált belőlem!” 


Bogi a The Biebers zenekar frontembereként olyan jellegzetes arckifejezéseket és táncmozdulatokat igyekezett bemutatni, melyek tükrözik férje személyiségét és viselkedését koncert közben. Annyira jól sikerült az utánzás, hogy a nevetéstől szem nem maradt szárazon. A zsűritagok maximum ponttal jutalmazták az alakítást és az énekes is mérhetetlenül büszke szerelmére, remekül szórakozott az előadáson.

Meg is hatódott, ugyanis 10 évvel ezelőtt ő állt azon a színpadon a Megasztár című műsorban, most pedig a felesége alakította őt ugyanabban a stúdióban.

2022. február 21. 10:28
Egyértelműen kirajzolódott egy pisztoly formájú tárgy körvonala a pulóvere alatt.
A Magyar Nemzet forrása szerint a tiszás aktivisták szombati találkozójára is a Magyar Péter által hazudott 1500 önk...
Tíz év. Egy évtized. Ennyi ideje védjük a hazánkat és Európát az illegális migrációtól. Tíz éve vezettük be a jogi h...
A svéd parlament épületéből távozó védelmi minisztert, Carl-OscarBohlinget hirtelen agresszív migráns fiatalok vetté...
Leslie Mandoki szerint Robbie Williams egy igazi művész, akit annak idején sajnos elszalasztottak.
Megható sorokkal búcsúztak a Sztárban Sztár All Stars legutóbbi élő show-jának kiesői.
Molnár Dániel, Magyar Péter brüsszeli asszisztense és a Tisza fővárosi képviselője egy kocsmában szólta el magát – m...
Akár 390 forint közelébe is erősödhet az euróval szemben.
© 2025 TV2 Zrt.

A tények.hu felületén megjelenő illusztrációk egy részének forrása: Europress fotóügynökség