
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Hosszú évekig az Angyalföld volt a legnépszerűbb környék Budapesten az ingatlanvásárlók körében, ám az átalakuló piac ezt is megváltoztatta.
Az elmúlt időszakban ugyanis felerősödött a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés, jóval több otthon talált gazdára szerte az országban, mint a fővárosban. Ennek egyik fő oka lehetett a világjárvány, ami sokakat arra sarkallt, hogy kiköltözzenek a nagyvárosokból a friss levegőre, a szabadba.
Ezt a tendenciát azonban most alapjaiban megtöri az energiaválság, így egyre inkább a kisebb, könnyebben kifűthető, alacsony rezsivel rendelkező lakásokat keresik a vásárlók.
„Valószínűleg a budapesti belső kerületek lesznek népszerűek” – mondta a szakember, és rámutatott, hogy már jelenleg is Budapest VI. és VII. kerületében adják le a legtöbb ingatlant.
Komoly kihívást jelent ez a helyzet azoknak, akik sokszobás sorházukat, ikerházukat szeretnék értékesíteni. Benedikt Károly szerint nekik egy kicsivel türelmesebbnek kell lenniük, ugyanis jelenleg ezek a legnehezebben eladhatóak.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát