
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2022. január 2-án, miszerint egy nőt megkéselt a férje Drégelypalánkon. A nő életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A késelőt – aki magán is sérüléseket ejtett – a rendőrök a helyszínen elfogták, sérüléseinek ellátása céljából kórházba szállították.
A helyszíni szemle és a körülmények tisztázása jelenleg is folyamatban van.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés kísérlete bűntett elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárást indított – írja a police.hu.
A Tények.hu információi szerint az idős férfi azon borult ki, hogy betegek, öregek, és az egész élet csak egy kínlódás számukra. Elkeseredésében megvágta a felesége, majd a saját nyakát is. A mentők helikoptert küldtek a helyszínre, ami a sűrű köd miatt nem tudott leszállni, végül mentővel szállították el mindkettőjüket a kórházba. A helyieket megdöbbentette az eset, ilyen évtizedek óta nem történt a településen, és kifejezetten jó a közbiztonság is.

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított