
Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van
Elképesztően fényűző nyaraláson vesz részt lányával Jákob Zoltán. A Nagy Ő a világ legnagyobb, a Titanictól ötször nagyobb óceánjáró hajójával egy karibi útra indult a napokban.
Egy végtelennek tűnő folyosó legvégén van a szobájuk, a saját teraszukról pedig lélegzetelállító kilátás nyílik a tengerre.
A milliárdos a hajó gyomrában talált magának egy éppen hozzá illő tűzpiros luxusautót. Láthatóan, szívesen bepattant volna a volán mögé is, a kocsi ajtaja azonban nem nyílt, így ezúttal kénytelen volt a nagyszerű látvánnyal beérni.
Ha még valakinek lettek volna kétségei Jákob Zoliék hajójának pompáját illetően, az embertelen luxusról egy koktélkészítő gép is árulkodik. A Nagy Ő is próbára tette a nem hétköznapi szerkezetet, előbb kiválasztotta, mit szeretne fogyasztani, majd a gép a fejjel lefelé lógó üvegekből megkeverte azt a milliárdos kívánsága szerint, reakciójából azonban úgy tűnik, annyira mégsem volt finom.
Címlapfotó: Jákob Zoltán/Instagram

Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van

Kucsera Gábor: Itthon békésen sétálgathatunk a karácsonyi vásárokban, hiszen nálunk nincsenek terrortámadások

Nem akárki lépett be a TV 2 stúdiójába, még Fejes Tominak is leesett az álla

Megható pillanatok az Újratervezésben

Kasza Tibi: a forgatás egy bábeli zűrzavarra emlékeztetett

Újratervezés karácsonyi különkiadás: Új otthon, új remények a bácsalmási tragédia után

Kedvenc magyar éttermében járt Leslie Mandoki, Andy Vajnáról is megemlékezett

Kéményből jött a segélykiáltás: A pomázi tűzoltók ledöbbentek, ki rekedt odabent

Őrült pillanat lett a világ legviccesebb természetfotója

Hétvégi meteorözön: Minden eddiginél fényesebb égi show-t ígérnek a Geminidák

Megkezdődött az Adni Öröm! adománygyűjtő akció

Féltávnál a MikulásGyár