Eltörte a farcsontját Szabó Zsófi, szerencsétlen balesetre derült fény a hetedik élő show előtt

A gyönyörű műsorvezető a lováról esett le.

A Dancing with the Stars online riportere, Lissák Laura legkedvesebb karácsonyi ajándékáról kérdezte Szabó Zsófit és táncpartnerét.

A Mokka csinos műsorvezetője világéletében rajongott a lovakért. 2001-ben kezdett lovagolni, ekkor még csak egy játéklovat kapott a szeretteitől az ünnepekkor. Amikor a rákövetkező évben már egy hús-vér paci boldog tulajdonosának mondhatta magát, elindult vele egy versenyen is. 

Az örömbe azonban hamarosan üröm vegyült: Zsófi az ajándéklóval egy karácsonyi versenyen balesetet szenvedve a farcsontját törte évekkel ezelőtt, amiről most mesélt.


Zsófit nagyon megviselték a történtek:

... a karácsonyfa alatt törött farcsonttal pityeregtem, mert a karácsonyi terep alkalmával leestem a lovamról

- mesélte el a riporternek keserédes ünnepi élményét most már mosolyogva Zsófi.

2024. december 06. 18:26
Magyarország maradjon a béke szigete! – hangsúlyozta a miniszterelnök.
Noha nem is olyan régen még a magyar kormány migráns politikájával értett egyet, igazi szélkakas módjára ma már a br...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
Ruszin-Szendi Romulusz után Magyar Péter is beismerte, hogy valóban lőfegyverrel ment a lakossági fórumra a volt vez...
FRONTÁLIS - Hatéves kisfiú sérült meg Csepelnél, édesapja egy buszt előzött, de már nem tudott visszamenni a sávjába...
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 16., kedd
22 év után visszatért a Duci Tréning. Schobert Norbi több százezer embert fogyasztott le a 2000-es évek elején a túl...
family