Elcsukló hangon közölte a szomorú hírt Németh Lajos, erre senki nem számított

Tisztában van az eredményekkel, de nem akarja elfogadni.

Virágba borultak a vérszilvafák a Mátra aljában. A rózsaszínben pompázó gyöngyöstarjáni bekötőút helyszínéről Németh Lajos meteorológus, és Csehy András riporter élőben jelentkezett be a Mokka hétfői adásában.

Idén a virágzást nem akadályozta fagy, így elérte csúcspontját. Az elmúlt hetek esőzéssel teltek, hogy miként alakul az elkövetkező időszak, sok bizonytalanságot rejt magában.

Mediterrán ciklonok eső frontjai alakították az elmúlt napokban az időjárást. Ma van március utolsó napja, ma még jobbára borult idő várható, ismétlődő kisebb esővel

- magyarázta Németh Lajos.

Sok széllel indul az április, a Dunántúlon helyenként viharossá fokozódik az ereje. Ez a szeles időjárás kitart csütörtökig.

Lassan erősödik a nappali felmelegedés, péntekre lesz ahol a hőmérséklet elérheti akár a 20 fokot

- mondta a meteorológus, de kevésbé jó hírt is közölt.

Elcsukló hangon mondom, hogy újból megjelenhetnek az éjszakai fagyok. A virágzó gyümölcsfák ismét veszélybe kerülnek, nem először. A nappali hőmérséklet is 10 fok alatt lesz, hózáporok is lehetnek

- árulta el szomorúan, hozzátéve, hogy április hónaptól sajnos megszokott ez a szeszélyesség.

2025. március 31. 12:37
Egy utánpótlás-focitábor során molesztált szexuálisan két 14–15 éves fiút. Tette után elszökött, azóta bujkál, de a ...
Életfogytiglani börtönbüntetést kaphat az a férfi, aki egy bottal verte halálra beteg nagyanyját Girincsen.
Összeütközött két személyszállító gyorsvonat hétfőn Szlovákiában, a Rozsnyóhoz közeli Szádalmás (Jablonov nad Turnou...
Egy ukrán internetes interjú újabb hullámot vetett a Magyar Péter–Tseber Roland Ivanivics ügy körül: a Gordon.ua rip...
A napokban felröppent a hír, miszerint egymásba szeretett az Ázsia Expressz két versenyzője. Barbinek Paula most vég...
A Fidelitas azonban nem hisz a Tisza szakértőjének, online petíciót indítottak a javaslat ellen.
A családokért felelős államtitkár szerint két hét alatt több mint 50 ezer háromgyermekes édesanya igényelte online a...
Egy férfit súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba, de végül nem tudták megmenteni az életét.
Tseber Roland nyíltan beszélt arról, hogy a barátja, a Tisza Párt elnöke szerint nem szabad tárgyalni.