Desmond Child még magyarul is megszólalt, elképesztően közvetlen volt a Megasztár stúdiójában

A magyar származású amerikai zeneszerző nagyon élvezte a show előtti pillanatokat. Még dedikált is.

Még el sem kezdődött vasárnap esti Megasztár élő show, amikor a hangulat már a tetőfokára hágott. Till Attila egy rövid videóban meg is örökítette a közvetítés előtti kedélyes perceket.

A műsorvezető megkérte Desmond Child-ot, hogy mondjon valamit magyar nyelven. Az apai ágon magyarszármazású dalszerző először mosolyogva a szívéhez kapott, de nem késlekedett a kérésnek eleget tenni.

Egészségedre!

– mondta nevetve, miközben felemelte a zsűriasztalról a poharát.

                                 

Tilla ezután sem tétlenkedett, tréfásan bemutatta neki az új munkatársait is. Szellemes és találó volt a rögtönzése. Műsorvezetőtársát, Ördög Nórát a mórahalmi Beyonce-nak nevezte, Rúzsa Magdi pedig nem volt más, mint a kishegyesi Janis Joplin. Marics Peti sem maradt ki a sorból, Ricky Martin magyar verziója címmel ruházta fel. A stúdióban fergeteges jókedv kerekedett, amit Marsalkó Dávid csak tetézett.

                                     

 

Címlapfotó: TV2 Play Fotók: Till Attila Hivatalos Instagram oldala

Kiderült ugyanis, hogy gyermekkori kedvenc filmje, az 1979-es The Warriors. Az ikonikus akcióthriller egyik betétdalának a szerzője Desmond Child. Ki is használta a magyar zenész alkalmat, és dedikáltatta vele a film bakelit hanglemezét.

Korábbi tartalom:

Desmond Child igazi kulisszatitkot osztott meg, így születik egy világsláger

2024. december 02. 15:51
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
56 éves? Ugyan már! Keleti Andrea akár tíz évet is letagadhatna. Bomba alak, dögös megjelenés, és most új szenvedély...
family
A „Holnap hajnalig” titkai, amit eddig senki sem tudott! Hogyan lett a magyar slágerből világot hódító himnusz? Japá...
family
Nem vágyik vissza a város zajába.
Az igazi szépség nem a tükörképben, hanem a magabiztosságban rejlik – vallják egyre többen, köztük olyan világsztáro...
family
Ismét botrány Azahriah körül! Drog, alkohol, öngyilkosság, ezekre buzdítja szövegeiben a népszerű énekes, főként kis...
family