
Brutálisan halálra késelte feleségét a kocsiban, a vérengzést kisgyerekük is végignézte
Egy parkolóban, közös gyermekük szeme láttára késelte halálra feleségét egy férfi.
Tenyek.hu 2022. december 16., péntek 11:06
A 39 éves marokkói származású férfi tanulmányai miatt 2017-be költözött Magyarországra, ekkor ismerkedett meg későbbi párjával. Alig egy évvel később gyermekük született, valamint össze is házasodtak, rövid időn belül azonban kapcsolatuk megromlott. Állandósultak köztük a veszekedések, ezért a feleség arra kérte a férfit, hogy költözzön el, de a férj ezután sem tágított és folyamatosan zaklatta a nőt.
A feleség elindította a válási procedúrát, az eljárás során pedig a bíróság kimondta, az apa gyermekével kizárólag kéthetente, meghatározott időtartamban tarthat kapcsolatot egy erre a célra kijelölt budapesti családsegítő intézményben.
A férfi ezen annyira feldühödött, hogy elhatározta, április 24-én megöli az édesanyát. Mivel a nő mindig autóval ment mindenhova, így adta magát a lehetőség. A hátizsákjába sötét színű ruhadarabokat - kabátot, nadrágot, sapkát, maszkot -, és egy nagyméretű kést pakolt, majd kerékpárral elindult a kijelölt zuglói intézményhez. A helyszínen letette a kerékpárt, felvette a sötét színű fedőruházatot, magához vette a kést, így várta a nőt.
A nő a leparkolt, ekkor a férfi az autóhoz futott, kinyitotta a jobb első ajtót, beszállt a járműbe és a késsel azonnal rátámadt. A férfi rengeteg szúrt sebet ejtett az édesanya testén, aki próbált védekezni, miközben hangosan segítségért kiabált.
Az asszony olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a gyors orvosi segítség ellenére a helyszínen életét vesztette.
A pár közös, mindössze 2 és fél éves gyermeke az egész kegyetlenséget végignézte az autó hátsó üléséről.
A férfi az elkövetés után kiszállt az autóból és elfutott, majd a környező épületeket megkerülve tért vissza a támadás helyszínére. Ezalatt levette az elkövetéskor viselt sötét színű fedőruházatot, amit az út melletti szeméttárolókba dobott. A helyszínre visszaérkezve igyekezett azt a látszatot kelteni, hogy csak akkor és ott szembesült azzal, mi történ, a rendőrök azonban elfogták.
A Fővárosi Főügyészség a 39 éves férfit előre kitervelten, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntettével, valamint kiskorú veszélyeztetésének bűntettével vádolja, és vele szemben életfogytig tartó fegyházbüntetés kiszabását indítványozza, mely nem teszi lehetővé a feltételes szabadságra bocsátást - olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.
+Ez is érdekelheti

A mentőkre támadt egy ittas nő Budapesten, pedig csak segíteni akartak rajta

Tragédia Rákosligetnél: halálra gázolt egy embert a vonat

674 kilogrammnyi dohánylevelet foglaltak le a Nyírségben

Eddig 50 gyermeket vittek ételmérgezés miatt a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe

Motorbaleset a 811-es főúton - Mentőhelikopter sietett a helyszínre

Fél óra alatt elfogták az ózdi férfit, aki ellopott egy nyitva hagyott autót

Aki teheti ma tankoljon: jelentősen drágul az üzemanyag szombattól

Elfogták a rendőrök a halálos gyújtogatót

2500 forintért fojtogatott egy idős nőt Nádudvaron

Rejtély: félig meztelen holttestet találtak Csepelen

Megkéselte élettársát egy férfi a VIII. kerületben, az utcán esett neki

Döbbenetes, mire bukkantak egy debreceni társasházi lakásban



