2025. november 06. csütörtök, Lénárd
6°C Budapest

Brutális kutyatámadás áldozata lett a TV2 sztárja, elvesztette a jobb fülét

Egy megvadult bullterrier rontott neki a csinos modellnek.
Tenyek.hu
2024. április 22., hétfő 15:46
Vágólapra másolva!

Papp Gabi, a Next Top Model Hungary egyik versenyzője a műsorba való jelentkezésekor élete egyik legfájdalmasabb élményét is megosztotta a zsűrivel, miszerint egy balesetben elvesztette a jobb fülét.

A bájos lány megtanult együtt élni szépséghibájával, sőt, nem gyengeségként, hanem belső erőként, büszkén tekint hegeire.

Éppen ezért a verseny minden egyes feladatát emelt fővel, akadályokat legyőzve igyekszik teljesíteni.

A vasárnap esti adásban azonban egy pillanatra megingott a bátorsága. Először csótányokkal kellett fotózkodnia annak ellenére, hogy fóbiája van tőlük, majd pedig az nehezítette meg a dolgát, hogy kutyák rohamozták meg a TV2 stúdióját.

Egy őszi hangulatú kifutón, négylábúak sétáltatása közben tökéletes catwalk-ot, azaz kifutón való vonulást kellett bemutatniuk.

A kérés teljesítése előtt viszont elárulta egyik versenytársának, hogy az a baleset, melyben elvesztette fülét, egy kutyatámadás volt.

- mondta a kamerának Gabi, majd elárulta, hogy félelmét azzal győzte le, hogy több mint félévvel ezelőtt vettek egy kutyát, ami rengeteget segített traumája feldolgozásában.


Címlapfotó: TV2 Next Top Model Hungary

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk