
Mit üzen ezzel a sejtelmes képpel Mikes Anna? - Egyre nagyobb a találgatás
Britney Spears élete az utóbbi hónapokban teljesen új fordulatot vett. Kikerült apja gyámsága alól, 15 év után végre maga irányíthatja az életét. A magánéletében is révbe ért, június 9-én összeházasodott szerelmével Sam Asghari-vel. Az énekesnő Instagram oldalán rendszeresen beszámolt róla, mennyire boldog és felszabadult. Felhőtlen boldogságát és felszabadultságát jól tükrözi a számtalan megosztott videó és fotó. Amik között bőven akadtak merész tartalmak, Britney rendszeresen osztott meg meztelen fotókat magáról az utóbbi időben.
Ebből lett elege volt férjének, és gyerekei apjának, Kevin Federline-nak, aki az ITV-nek adott interjúban kritizálta exét a közösségi oldalára kikerült erotikus tartalmak miatt. Federline szerint Britney magatartása negatív hatással van két tinédzser fiukra - írta meg a Mirror.
Britney nem hagyta szó nélkül. Ő is a média felületét választotta a visszavágásra.

Instagram story-ját azzal kezdi, mennyire elszomorítja az, amit a volt férje tett ellene. Mint írja, nincs könnyű dolga, csakúgy mint bármelyik anyának, aki tiniket nevel. Azonban mindent megad nekik, amit csak megadhat.
Mint kifejtette, nem az Instagram posztja miatt támadja férje, az csak ürügy az ellenségeskedésre, ami jóval az Instagram bejegyzések előtt kezdődött.
Címlapfotó: Britney Spears hivatalos Instagram-oldala

Mit üzen ezzel a sejtelmes képpel Mikes Anna? - Egyre nagyobb a találgatás

Soha nem látott aukciós rekord született Magyarországon

Karácsonyi klippel debütált a Tények műsorvezetője, Szentpéteri Eszter

„Nem voltam szép gyerek” – Tilla gyerekkori fotójával üzent

„Hat éve újra megszülettem” – Tóth Gabi megrázó vallomása kislányáról

56 évesen is ultraszexi szettben Jennifer Lopez, újra bizonyította, a kor neki csak egy szám

Tűzoltóautó érkezett a Róna utcába, kiürült a stúdió

Dráma a stúdióban, a Szerencselány elutasította a TV 2 műsorának ajánlatát

Végleg búcsút int a színpadtól a magyar zeneipar ikonikus szerelmespárja

Álomotthonát keresi a Szerencselány, a Lakásvadászok segítségét kérte

Elcsukló hangon adott interjút Rudolf Péter a Mokkában, így emlékezett meg Kálloy Molnár Péterről

Nagy dobásra készül Barta Sylvia, tanítványaival nemes célért küzdenek