2025. november 06. csütörtök, Lénárd
9°C Budapest

Bányatóba vetette magát egy borsodi nő, drámai fotók érkeztek

Hozzátartozói aggódtak, de már nem tudták megállítani őt.
Tenyek.hu
2024. március 05., kedd 20:50
Vágólapra másolva!

Végzetes lépésre szánta el magát hétfő reggel egy borsodi nő, a Sajónémeti és Sajópüspöki települések közötti bányatóba vetette magát – közölte kedden a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség közösségi oldalán. Az egyenruhásokat nem sokkal reggel nyolc óra előtt riasztották a nő hozzátartozói, akik aggódtak, de nem tudták megállítani.


Amikor a két rendőr kiért a helyszínre, a nő már a tó partján ugrásra készen állt. Megpróbálták a mentőszolgálat egyik munkatársával szóval tartani, de végül egy hirtelen mozdulattal a jéghideg vízbe vetette magát. Az egyik egyenruhás gondolkodás nélkül utánaugrott, és még pont meg tudta ragadni őt, a mentőszolgálat munkatársa pedig a másik rendőr segítségével a partra húzta. A nő végül megmenekült, a mentők a helyszíni ellátás után kórházba szállították.

Címlapfotó: Facebook/Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség


Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk